Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Már nagyon keveset mozog a...

Már nagyon keveset mozog a baba. Tudom, hogy "kevés a helye" ami nálunk nem igaz, mert elég kicsi baba, de ilyenkor attól még mozognia kellene rendesen. Mennyire lehet közel a szülés? Nálatok hogy volt?

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 09:10
 1/4 Gondola ***** válasza:
Ezek szerint benne vagy az időben.Szülés előtt pár nappal már kevesebbet mozog a baba.
2011. szept. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem is keveset mozog kb 4 napja... Holnapra vagyok kiírva,de semmi előjele a szülésnek...


Könnyű szülést kívánok :)

2011. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 nittababy ***** válasza:
nekem egész kilenc hónapig keveset mozgot néha néha éreztem és végén kiderült hogy azért mert vastag a hasfalam és én nem érzem!!az hogy menyire van közelo a szülés az attól is függ hogy milyen idős a terhességed!!
2011. szept. 1. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

38 hetes vagyok.


Itt sincs semmi "előjel". Eddig aktív volt,néha -néha szünetet tartott,2 napig aktív-2 napig nyugodtabb (ilyenkor is rendszeresen mozgott) de már ma a 3-4. napja,hogy alig mozog. Az nst-t nem szereti,akkor kergetni is kell rendesen a tappanccsal :-D De mostanában nagyon nyugodt.


Kedves 2. válaszadó!

Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát!!! :-D


Köszönöm az eddig érkezett válaszokat!!

2011. szept. 1. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!