Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mikor szóltatok a szülőknek,...

Mikor szóltatok a szülőknek, h unoka "közeledik"? Mikor beindultak a fájások? Vagy mikor már megvolt a baba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 12:02
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

En kulfoldon szultem, igy batran szolhattunk a nagyszuloknek, hiszen senki sem tudott volna jonni es velunk izgulni a korhazban.

Ugy terveztuk, hogy a szules vege fele szolunk majd, hogy azert megis szoritsanak ok is kicsit.

De maskepp alakult. Elfolyt a magzatviz, bementunk a korhazba, megvizsgaltak, a mehszaj zart volt, minden rendben volt es nem voltak fajasok, igy hazamehettunk. Masnap kellett volna visszamennunk, mert azt mondtak, hogy valszeg nem fognak reggelig fajasok jonni (ejfelkor folyt el a viz).

Hat mi olyan csalodottak voltunk, de megis izgatottak, hogy felhivtuk a nagyszuloket. Diszkretek voltak, nem zaklattak telefonon bennunket, csak vartak az ujsagot es kozben ertesitettek persze a testvereinket az ejszaka kozepen. Szerintem nem tudtak a nagyik magukban tartani a dolgot. Utana elvileg lefekudtek aludni, de ket oraval kesobb ujra szoltunk, hogy keszulhetnek a nagyszulosegre mert beindultak a fajasok. Hajnalban mar babaztunk.


A masodik szulesnel nem kellett kulon szolni, mert idopontra mentunk inditasra.

2010. dec. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki válaszolt!
2010. dec. 15. 13:09
 13/23 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a férjem szólt a szüleimnek, mikor bementünk a kórházba, és közölték, hogy itt az idő! Hajnali 4 óra volt, anyukám, keresztanyám, testvérem azonnal indultak vidékről:)! Nagyon jól esett, hogy ott voltak és kint izgultak a szülőszoba előtt, hogy mikor érkezik a pici. Sokat nem kellett várniuk, 5re felértek, fél8kor megszületett:)!

2010. dec. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én anyának és egy (nem sokkal előttem szült) barátnőmnek írtam sms-t, hajnal 5:20kor, mikor indultunk be a kórházba!Anyósomnak azért nem mert meg volt beszélve hogya párom 6-ra megy értük és apósomat viszi be a kórházba!Így utánam őket is behozta így anyósom frissem láthatta az unokáját, mikor a szülőszobáról felvitték a csecsemőre!Engem az sem érdekelt volna ha 200-an várják hogy megszülessen a lányom!Csak az számított,hogy a férjem bent volt mellettünk a szülőszobán!Nem foglalkoztam akkor ilyenekkel!Nem is jutott eszembe!Anya meg messze lakik, így neki akkor is szóltun mikor megszületett a lányunk!Meg utána sms-k a barátoknak/barátnőknek!
2010. dec. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mindenki más, lehet, h van, akinek az a jó, ha ott vannak a szülők. Nekem sztem az lenne jó, ha nem lennének - ismerem őket. De ugye nem vagyok nagyon gonosz, ha nem szólok? Anyósom meg fog sértődni? Anyukám nem, őt ismerem.
2010. dec. 15. 16:24
 16/23 anonim ***** válasza:
Amikor indultunk a kórházba, anyukám be is jött drukkolni, tök jó volt :-)) Apósomék másnap reggel jöttek látogatni, de őket is hívta férjem, hogy a kórházban vagyunk, és bent tartottak szülni. :-)
2010. dec. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ha anyósod olyan természetű, akkor megsértődik. De nem kell felvenned, ez a te döntésed. :-) Engem speciel nem zavart, hogy a folyosón ott volt anyum, sógornőm + párja, férjem. Jó volt őket ott tudni ennél az eseménynél, és ők is örültek, hogy azonnal láthatták a babát, volt neki fogadóbizottság. :-)) Szép szülést kívánok neked!
2010. dec. 15. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2010. dec. 15. 16:43
 19/23 anonim ***** válasza:
Anyukámat hivtam mikor a szülöszobán bent fogtak. ö 70 km-re lakik, mondta hogy indul én meg mondtam hogy nem kell, de igenm.. na ez ment, közben a fülembe sugták hogy siessen mert azonnali császér lesz életmentö.. na nem tudom a mai napig de 32 perc alatt ideért, és a párommal együtt nézték végig ahogy megfürdetik stb amig engem varrtak.. nagyon sirt nagyon boldog volt., most 5 hoanpos a fiam. de örülök hogy igy volt és örülök hogy ideért mikor hozták ki a picimet a mütöböl, már ott is volt.
2010. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

15:47 es vagyok!

Egyáltalán nem úgy értetttem hogy gonosz lennél emiatt!

Hanem úgy értettem, hogy abban a helyzetben engem az se érdekelt hogy ott vannak e vagy hogy nem .... szóval nem is jutottak eszembe szülés közben!Csak a kislányomra és a születő családunkra gondoltam!

És hogy mikor lesz már vége...de arra hogy van e kint valaki arra egyáltalán nem!


Szerintem Téged sem fog izgatni abban a helyzetben, hidd el!


Könnyű szülést kívénok!És nagyon nagyon sok boldogságot! :)

2010. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!