Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Érdemes már szülést követően...

Érdemes már szülést követően (még a kórházban) közvetlenül elkezdeni a tejtermelést serkentő homeopátiás golyócska szedését? Hogy minél hamarabb beinduljon a tejcsi.

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

egyik ismerősöm a laktoherbet kezdte el inni még a kórházban, minden rendben volt a tejével, én is így fogok tenni

38 hetes kismama

2009. jan. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A laktoherb mellett én ajánlanám, az urtica ureans homeopátiás golyócskákat is. Nagyon kedvezően hatnak a tejtermelődésre!!!
2009. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

A laktoherb sok babánál okozott hasfájást, erre vigyáz. Amúgy pedig a tejtermelés fokozásának legjobb eszköze, hogy születésekor is azonnal mellre kerüljön a baba, majd pedig igény szerint szopizzon és még véletlenül se kapjon kiegészítést! Az újszülöttnél az a jó, ha akár óránként szopizik, ugyanis az anyatejet nagyjából ennyi idő alatt emészti meg, ráadásul cseresznye nagyságú gyomrocskájába alig pár csepp tej fér csupán. Ez nem is baj, mert így garantáltan elég az előtej az első napokban. Az is serkenti a tejtermelést, ha a baba folyamatosan veled van. Ha csecsemőosztályon, és csak 3 óránként hozzák szopizni, valamint még ott pótlást is kap, nagyon nehéz dolgod lesz. Ha megteheted, olyan kórházat válassz, ahol a baba végig veled lehet!

Sok boldogságot!

2009. jan. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
38%
Előző vagyok, bocsi a helyesírási hibákért, gond van a bill.-el, nem mindig veszi amit ütök.
2009. jan. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Már van egy kislányom, vele babás szobában voltam, de elég nehezen indult be a tejcsi. A laktoherb teát itthon kezdtem el inni, viszont nagyon hasfájós volt a kislányom és én is hallottam, de már utólag, hogy ez lehetett a teától, ezután kezdtem el szedni a homeós golyókat. Csak azt olvastam valahol, h. ezt nem szabad rögtön szülés után szedni, ezért kérdeztem rá, mert inkább a golyók, mint a tea. De akkor nyugodtan szedhetem szülés után, hátha így majd hamarabb beindul a tejcsi. Egyébként a kislányom még most kb. 3 hete , 1 és fél évesen hagyta el a cicit. Remélem a 2. babámat is sikerül sokáig szoptatni majd.
2009. jan. 21. 20:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia. Én a laktoherb teát már a szülés napján ittam a kórházban és volt is tejem bővem. Azt nem tudom, hogy amiatt fájt-e a kisfiam hasa, de lehetséges.
2009. jan. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Már a szülés napján beszedtem a Urtica Urenset, a mai napig nagyon sok tejem van. Gondolom ez is segített :) Nekem a szülésznő is javasolta.
2009. jan. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!