Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akik mostanában szültek az...

Akik mostanában szültek az Ies sotén mi a véleményetek? Milyen az ellátás? A látogatás, hogy működik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 16. 09:21
 1/1 anonim ***** válasza:
szia. a csecsemő osztály írom előbb: továbbra is 2 db 4 ágyas szobához tartozik egy wc+zuhany - ez a legrosszabb, 8 anyuka 1 budira. takarítás reggelente, középen végigtolják a felmosó rongyot, és elviszik a szemetet, a wc+zuhanyt is csak egyszer teszik rendbe. a szobák nem túl nagyok, kicsit szűkös. a baba veled lehet folyamatosan. ez jó is rossz is. a jót nem kell magyaráznom, rossz, hogy ha bármelyik gyerek üvölt, akkor nem tudsz hova menni, és 4 ágyas szobában valamelyik biztos üvölt. a csecsemősökhöz be lehet adni a babát. a csecsemősök javulnak, majdnem mindig undokok, de ha van egy kis idejük, akkor foglalkoznak veled (pl.: szoptatásban ne remélj túl sokat, és járj a nyakukra ha nem megy, mert ők maguktól csak egyszer mennek hozzád oda). a csecsemős osztály vezető doktornője nagyon jó. a kajával szerintem semmi gond nincs, nekem minden ízlett és elégséges. látogatási idő mindennap délután 4-6 között és betartatják, ilyenkor olyan a folyosó mint egy zsibvásár - szörnyű. a szülést nem tudom mondani, császárral szültem, ott minden nagyon rendben volt, erről tényleg csak ömlengeni tudnék, a műtősök, a nővér a császárőrzőben stb. bárhogy szülsz elég nehéz átkerülni a csecsemő osztályra, magyarán a szüléshez képest csak másnap reggel mehetsz a csecsemő osztályra a gyerekedhez, amiből sok esetben délután 2 is lesz -ez elég idegesítő. fizikailag nyilván áttudsz menni és elkérheted a gyerek a csecsemősöktől, de csak a folyosón lehetsz vele, onnét meg elég hamar elzavarnak. szóval ez idegesítő. úgy tudom, hogy a szülészet is rendben van (3 gyereket szültem a sotéban és a szobatársak mind pozitívan nyilatkoztak erről.)
2010. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!