Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Van valami újdonság 2006 óta...

Van valami újdonság 2006 óta a kecskeméti szülészeten?

Figyelt kérdés
Jövőre szülök majd ott,és hát az előző szülésem óta el telt pár év. Van valami fejlődés? Változás? Baba-mama barátabb már a helyzet?
2010. dec. 17. 13:07
 1/4 Kriszta66 ***** válasza:
Szi a én 2008 szültem elöször akkor még függönyökkel voltak elválasztva a szülőágyak . Most 2010 szeptemberbe szültem már falakkal volt elválasztva de ugy hogy fölül ablakok vannak és minden hallatszik .Vannak baba mama szobák ha épen nem foglaltak , mert nem túl sok van .A szülésznők nagyon rendesek a csecsemősök már nem annyira.
2010. dec. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy írtál. Akkor a csecsemősök még mindig olyanok mint voltak,és ezt szomorúan hallom. Sebaj,majd csak túléljük! :)A baba-mama szobára szeretnék viszont igényt tartani,bár úgy néz ki,császáros leszek.Na akkor majd megdumálom még ezt is a dokival időben!Biztos ami biztos,legyen helyem!! :)
2010. dec. 21. 15:36
 3/4 anonim ***** válasza:

SZia!

2009-ben született az első. A másodikat várom februárra. (Te mikorra?)

2009-ben még nem voltak falak a szülőszobán. Mármint 2 ágy között. SZerencsére mellettem senki nem volt. MÁr állítólag igen - mint az első hozzászóló írta - vannak falak. Ezek szerint az sem valami jó. Nem voltál szülésfelkészítőn? Ott meg is lehet nézni! Meg sok infót elmondanak. Január 3-án, 14 órakor lesz a következő. 3 hétfői délután egymást követő heteken. Kb. 1-másfél órás.


2009-ben is kedvesek voltak a szülésznők, segítettek. A csecsemősök között csak egy volt, aki emberi módon adta a kezembe a kislányomat. A többiek szinte odadobták mellém az ágyra... (Állítólag jócskán le vannak terhelve... Mondjuk ezt el is hiszem... De azért mégiscsak életem egyik legnagyobb eseményét éltem, amikor ők szinte odahajították csak mellém a kislányomat!)


Baba-mama szobában nekem sem volt helyem. Nagyon sok baba született akkor. Azt hiszem, most én is előre beszélek a dokimmal (tényleg, te kihez jársz?), hátha így nagyobb esélyem lesz baba-mama szobára. Mert most nagyon-nagyon szeretném!

2010. dec. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Én az elsőt 2003-ban, a másodikat 2006-ban, a harmadikat pedig majd jövő Májusban hozom majd a világra! :)

Én a Nyirády Tamásnál vagyok.És Te? Akkor neked már nincs sok hátra! :) Sok sikert,és sok boldogságot kívánok a Gyerekekhez! :)

2010. dec. 23. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!