Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Annak aki kitagult teljesen...

Annak aki kitagult teljesen es valami miatt megsem sikerult normalisan szuljon, hanem csaszaroztak annak milyen volt az "elso" szex?

Figyelt kérdés
2009. jan. 23. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Olyan volt az első,mint amikor a szüzességem veszitettem el.Tisztára görcsbe voltam.Miugy 5 hét után probáltuk elösször,aztán 7 hét.De kb.10-12hét múlt el,mire jó lett a sex.De mi elötte 8 hónapig csak pettingeltünk,mert no-no sex.De mostmár épp olyan jó,mint régen!

:-) minden jót neked!!!!

8hós kislány anyukája

2009. jan. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi extra. Nem fájt. Nem volt változás a szülés után, inkább a hegemet féltettem.
2009. jan. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nálam így volt a szülés ahogy leírtad.Nem vártuk meg a hat hetet, négy hét múlva már lefeküdtem a férjemmel.Nagyon jó volt, élveztem.
2009. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom az utolsóhoz.Négy hét után jó volt. Én is meglepődtem!
2009. jan. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!