Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Ha szex közben nem vagyok...

Ha szex közben nem vagyok szűk, szülés közben sem leszek az?

Figyelt kérdés
Vagy a kettő nem függ össze? Lehet tudni, hogy jól fogok-e tágulni, vagy szakadok, vagy bemetszenek? Vagy az csak ott akkor fog eldőlni?
2011. okt. 17. 09:54
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
ott dől el.. ne rettegj, minden rendben lesz. kis bemetszést szoktak tenni, mert az jobban gyógyul, mintha magától szakad.(de gondolj arra, sok helyen egyedül szülnek, nem orvosi segítséggel, és rendben megy. Ez egy természetes folyamat.Bátorság!)
2011. okt. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%

HÁt ez majd ott fog eldőlni, mert a méretek között elég nagy a különbség:)


Én kimondottan szűk voltam, mondta is mindig a párom, mégis jól tágultam szülésnél, bár kellett gátmetszés mert nagy volt a fiam buksija, de kb. 2 öltés, villámgyorsan gyógyult. De intim tornával, gátmasszázzsal lehet ezt is kicsit javítani.

2011. okt. 17. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
Nem hinném, hogy lenne összefüggés, én elég szűk voltam, a szülésnél mégis egy óra alatt sikerült négy ujjnyira kitágulni, összesen négy és fél óra alatt megszültem, nem volt nehéz szülésem. Esetleg igyál málnalevél teát, állítólag az segít a tágulásban. (nem tudom,hogy összefügg e, de én is ittam napi egy csészével a 36. héttől.
2011. okt. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát az tény,hoyg ez ott dől el, és sok mindentől függ, de plédául itt van az én történetem.

Én szűk vagyok szex közben is. Ez azt jelenti,hoyg bizonyos pózokban inkább kellemetlen mint jó érzés, de igazából csak egészen kint a bejáratnál. Így én gyakorlatilag 100% biztos voltam benne,hoyg nekem lesz gátmetszés.


És igazam lett. a szülőcsatornával,, hüvelyfallal nem volt gond, csak közvetlen a kijáratnál egész egyszerűn bármennyire is próbáltuk szépen lassan, a doki mondta,hoyg muszáj vágni, mert nem fér ki. Pedig pici volt a babám feje.


De nem baj, nem bánom hogy vágott, mert így legalább szép lett, gyönyörűen összevarrta, már nem is látszik a heg.


Gondolom, ha nem szűk valaki szex közben, attól még lehet gond a baba fejével, hiszen az jóval nagyobb, mint pénisz mérete...és adottságokon múlik, hoyg mennyire nyúlik a bőr, stb..


De azért ha magam esetéből indulok ki legalább már egy jó előjel... :-)


Minden jót!

2011. okt. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat:) Még annyit mondjatok meg, hogy miután begyógyul a vágás, az utána érzékenyebb, érzéketlenebb, vagy milyen szex közben?
2011. okt. 17. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Még egy "sima" (gát metszés-varrás nélküli) szülés után is érzékeny valamennyire a gát,de ez így természetes! Az első szeretkezésnél meg nem is igazán a gát ami "bezavar",hanem inkább az,hogy szülés után rendszerint nehezebben vizesednek a nők,így kissé kellemetlen lehet a behatolás. - legalább is nálunk így volt az első két szülés utáni első szeretkezésnél. A behatolás kicsit kellemetlen volt,de utána se-perc alatt jó lett. Mind a két szülésnél volt gátmetszés.

A harmadik baba születése után a behatolás sem volt kellemetlen,inkább amikor pozitúrát váltottunk és a gátam megfeszült volt kicsit zavaró,de nem nagyon figyeltem oda :-D! A harmadik szülés gátvédelemmel zajlott.

Ha már kívánod a párod,és belevágtok,akkor ugyan olyan jó lesz,mind a terhesség előtt! Van,akinek szülés után többször lesz orgazmusa. Személy szerint a harmadik szülés utáni első szex olyan volt,mint amikor a párommal összejöttem :-) Éreztem a páromnak azt a bizonyos testrészét- amit már rég nem!És ezért is volt olyan csodálatos az az együtt töltött idő.


Boldog babavárást és egészséges kisbabát!!!! :-D

2011. okt. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!