Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szex után mennyi idővel...

Szex után mennyi idővel indult be a szülés? Fél nap, egy nap?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 13:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
81%
Kilenc hónap körül szokott lenni.
2011. szept. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Csatlakozom, 9 hónap
2011. szept. 18. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
másnap éjjel, kb. egy nap volt
2011. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

:) ez jó..9hónap :)

állítólag a szex is beindíthatja-akkor fél nap, bár ha beindítja, akkor koraszülöttnek kellett volna lennie a babámnak

2011. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Az orgazmus indithatja be a szülést, mivel az méhösszehúzódásokat okoz. De ez nagyon ritka, és nincs időhöz kötve. A szülések sem egyformák, van aki 1 óra alatt megszül, mig más 1 napig is vajúdik.
2011. szept. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Viccesek vagytok! :-)


Szóval kb. 1 nap. És éreztél változást aznap? Több szurka, összehúzódás?

2011. szept. 18. 14:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem az orgazmus számít, mert a méhösszehúzódás ugyanolyan erős, mint egy jósló fájásnál. A spermában levő prosztaglandin hormonnak méhszájpuhító hatása van. (Ilyen van a tablettában is, amit szülésindításkor felhelyeznek, csak nagyobb mennyiségben)

Mi is megpróbáltuk így beindítani, nekem két-három órával az együttlét után 5 perces fájásaim lettek másfél órán át, aztán leálltak.


Ez a módszer, és minden más praktika is csak akkor segít (szerintem), ha a baba már amúgy is útnak indult volna hamarosan, mert sokan "mindent kipróbálnak", hasztalanul...


Egyébként dokim szerint is az a legjobb, ha megvárjuk, amíg magától indul, mindenfajta kockázatnak így van a legkisebb esélye.

2011. szept. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%

Nekünk 2 nap múlva ,de szülés előtti napon végre töltött kacsát ettem- régóta vágytam rá- jó sok petrezselyem zöldet tettem bele.


Mielőbbi könnyű szülést és egészséges kisbabát! :-D


Üdv: friss 3 gyerkőcös anyuka

2011. szept. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Vasárnap este voltunk együtt a párommal, másnap hajnalban indultak a fájások. Kedden hajnalban a kezemben volt a babám. Hogy attól indult-e be vagy sem nem tudom, pont a kiírt napon érkezett.
2011. szept. 18. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

én vagyok, akinek 1 nap volt. Nekem aznap még semmi bajon nem volt és éjjel fájásokra ébredtem - már rendszeresekre. ezek reggelre elmúltak, utána nappal nem volt velem semmi, leszámítva az étvágytalanságot. Estére viszont beindult, 2 percesekkel és mentünk is a kórházba, éjfélre meg is született a babám.

akkor indítja be az orgazmus+spermiumok a szülést, ha már érett a méhszáj és kész a baba is rá (ő is elkezdi termelni a hormonokat, hogy megszülessen). Szerintem érdemes szexelni, ha a doki engedi, ártani nem árt, csak pozitív hatásai vannak :)

2011. szept. 18. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!