Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császár utáni szex? 8 hete...

Császár utáni szex? 8 hete szültem

Figyelt kérdés
Nem szeretnék elhidegülni a férjemtől, de sajnos mire estére eljönne a lehetőség az együttlétre, egyáltalán nincs kedvem, s nagy bennem a félsz, hogy fájni fog. Napközben sokszor eszemben van, s még az érzést is érzem a testemen, de ha közeledik, már hárítok is. Hogy gyűrjem le ezt a hülye tévhitet a fejemben. S persze vonzónak sem tartom magam még.
2011. aug. 24. 11:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

8hét után már lehet!

Lassan,gyengédséggel!Akkor majd jó lesz! :)

2011. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Egyrészt próbáljátok meg, óvatosan, finoman sok előjátékkal (az segíthet).

Másrészt adj időd magadnak, és ha nagyon kellemetlennek érzed, akkor szólj a férjednek és magyarázd el neki mit érzel. nekem több hónap volt, míg lelkileg rendbe tudtam tenni magam. Nekem a császár egy tragédia volt, nem tudtam ezzel megküzdeni és ezért a szexet sem kívántam. Néha próbálkoztunk, de nagyon rosszul esett. Ezért a páromnak elmondtam, hogy mit érzek, és szerencsére türelmes és megértő volt. Viszont ha nem beszélsz a dologról, akkor a párod nem fogja megérti mi megy végbe benned, hiszen nem érezheti azt amit te.

Szóval óvatosan próbálkozzatok, de ha nem megy, ne emészd magad. Hidd el lesz ez még jobb is!

2011. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
csaszi után 5 héttel voltunk először együtt. Kicsit szokatlan volt, de kellemes, jólesett. Sokkal jobban zavar, hogy most, ismét terhesen olyan száraz vagyok, mint a Szahara, fáj az együttlét pedig sokkal jobban kívánnám.
2011. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
alig vártuk,h leteljen a 6hét,hogy újra..Katasztrófa volt,kb abba is hagytuk,mert nagyon fájt,utána nem is kívántam.Most lesz 4hónapos a kicsi,a héten volt jó először szülés óta.Férjem teljesen megértette,néha próbálkoztunk,szóval ki kell próbálni,és néhány alkalom,pár hét után minden a régi lesz.
2011. aug. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

1. császár után 10 hét után voltunk együtt, olyan volt egyből mint előtte.

2. császár után 8 hét volt és kicsit fájt az elején, de aztán jó lett. mintha nagyon beszűkültem volna, de szerintem ez pszichés volt, én is féltem.

Ha rágörcsölsz biztos nem lesz jó. esetleg használjatok síkosítót. és tényleg gyengéden.

2011. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a 6 hetes kontrollon az orvosom (nő), hogy figyelj, van egy helyes, vonzó férjed, ha a hátad közepére se kívánod a szexet is meg kell adnod ha nem akarod elveszíteni, hiszen fiziológiai szükséglet, jogosan várja el.

utána csak ez kattogott a fejemben :) én rávettem magam jó párszor aztán kialakult a napirendünk, belejöttem az anyaságba és újra nő lettem :)


egyébként császár után tényleg fáj? :O én simán szültem, kívül belül vágtak, szakadtam, 1 órán keresztül varrtak utána, gondolhatod milyen volt az első :S

2011. aug. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy orvosnő ilyet mondott? Hát férjem szerencsére nem az orvosnő fejével gondolkozott és megértette, hogy piszkosul fáj a szex (akár testileg, akár pszichésen). Türelem szexet terem, mert vártunk egy kicsit és most már sokkal jobb, mint azelőtt.
2011. aug. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, ezt mondta. de érts félre, nem azt mondta, hogy ha fáj is csináljuk, csak hogy kezdjük el ;)
2011. aug. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt olvastam,hogy sikosítóval nem fáj annyira,nekünk az első császárután 5 héttelez a módszer bevált.
2011. aug. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Bocs nem értettem félre, ha fáj, akkor naná nem csináljuk, ha meg nem fáj és nincs baja az embernek lelkileg se, akkor egyértelmű, hogy csináljuk az orvos "irányítása" nélkül is, ezért nem értem mire gondolt a dokinő.
2011. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!