Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Többször szült anyukákhoz...

Többször szült anyukákhoz fordulok, hogy a második szüléskor mennyit vajúdtak?

Figyelt kérdés

Sokkal rövidebb volt a vajúdás, mint az első szülés esetén. Csak azért kérdezem, mert olyan hülyeséget álmodtam, hogy nem fogunk időben beérni a kórházba. Tudom, hogy butaság, ne hurrogjatok le nagyon.

Nekem az első terhességemnél majd egy napos volt a vajúdásom.


2009. jan. 23. 19:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én most várom a harmadik babát, és én is gondolkoztam már ilyen dolgokon, hogy vajon sietnem kell-e a kórházba vagy sem. A másodiknál tényleg könnyebben ment és gyorsabb is volt, de azért kb 3 órát itthon vajúdtam és csak akkor indultunk el amikor sűrűbben jöttek a fájások.

A kórházban még kb 3 órát kellett várnunk és utánna születet meg a kisfiunk.

Az orvos azt mondta, hogy minden szülés más, és attól is függ mennyi idő múlva szülsz újra. Pl egy 8 év után lehet olyan mintha elsődjére szülnél. 39 hetes km

2009. jan. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem 7 év telt el a két szülésem között, mindkettő gyors volt és könnyű. az első vajúdással együtt két óra alatt nagyon könnyen megszületett, a második baba ennél kicsit nehezebben jött, 3 óra volt és jobban fájt.
2009. jan. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nekem az első gyerkőc már 5 éves lesz, mire szülni fogok. Remlem nem lesz gond!!
2009. jan. 23. 20:14
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt oxitocinos indítással szültem 7 órát vajudtam, a másodikat 5 évvel később, teljesen természetesen spontán, gyorsan mindössze 4 óra vajudással.
2009. jan. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mázlisták!!Én mind 2vel 15 órát vajúdtam, és 2 év volt köztük!!Ez szerintem emberfüggő.!!mindenkinél más.
2009. jan. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az elsőt 16 éve szültem 4 órát vajúdtam,a 2.babát 8 hónapja,és bő 2 óra vajúdás után lett meg.
2009. jan. 23. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én az első babámmal 24 órát vajúdtam,a másodikkal kb 40 percet.A dokim szerint a harmadikkal lesz vagy 20 percem.Remélem igaza lesz.Sok sikert.

24 hetes pocakos.

2009. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Első gyerekkel 1 napot, a másodikkal "csupán" 18 órát.Nem mondhatnám, hogy gyorsan ment.

2009. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Első gyerekkel 26 órát, a másodikkal még hajnak 56-kor otthon kávéztam,már 6-kor azt mondtam indulni kellene mert a kórház 60-km és idő kell hogy beérjünk.10 előtt pár percel megvolt a második kislányom is.Remélem a harmadik is ilyen gyorsan és jo kedvű körülmények között érkezik.12 heteske
2009. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!