Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájásindító vizsgálat! Mit...

Fájásindító vizsgálat! Mit jelent ez? 38+3 hetes vagyok. A babámat 3800 grammosra becsülték.

Figyelt kérdés
A doki szeretné ha előbb szülnék a kiírt időpontnál (febr.3) ezért hétfőn megnézi a méhszájat és v.mi olyasmit mondott hogy a magzatburkot leválasztja,hátha ez beindítja a fájásokat és hamarabb lesz meg a pici.(amit nem igazán szeretnék,mert jobb lenne ha akkor jönne amikor Ő akar)
2009. jan. 23. 22:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Engem a kiírt napon vizsgált a doki,3 újjnyira nyitva voltam és leválasztotta a magzatburkot hogy jöjjenek a fájások.Ez reggel 9 körül volt és du 4-kor még semmi fájásom nem volt.17-kor burokrepesztés,fájás semmi.18-kor kezdték el adni az oxitocint ,az első fájásom kb.fél óra múlva volt.21-45-kor pedig már megvolt a kisfiam,4200 grammal.Nekem a 37 héten volt a becsült súlya 3750g.Szerintem mondd meg neki,hogy várjatok legalább a kiírt időpontig.Az én babám még nem akart kijönni akkor mikor született és szerintem azért ilyen sírós baba.Tudják ők mikor kell kijönni.A másodiknál ha ugyanígy leszek,inkább szeretném túlhordani hátha beindul magától.
2009. jan. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem se enged.

A baba tudja,hogy mikor akar kibújni,mindennek oka van.

Nekem ugyan indított sülésem volt,de én akkor már 9 nappal túlhordtam.

Zsófi,6 hós kicsi fiú anyukája

2009. jan. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!Közben megszületett a kisfiam.23-án este írtam ki a kérdést és 24-én hajnal 3:30-kor elfolyt a magzatvíz.Délután 15:07kor megszületett Ákos!! :) 3850gramm 56 cm.
2009. febr. 5. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok,sok boldogságot!
2009. febr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!