Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 héten túli hüvelyvizsgálat...

40 héten túli hüvelyvizsgálat és magzatvíz vizsgálat után, mennyi idővel indult be a szülésed, ha egyáltalán beindult attól?

Figyelt kérdés

Ma voltam vizsgálaton nézték a méhszájat(1111) és a magzatvizet. Azt mondta az orvosom,hogy ilyenkor általában beindul a szülés. Kíváncsi lennék a válaszokra :)


40+ 3 km


2011. szept. 5. 11:42
 1/10 anonim ***** válasza:
77%

40hét 3 naposan első magzatvízvizsgálatkor azonnal beindult.

Úgyhogy én már haza sem jöttem aznap a kórházból.

2011. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neked is nézték hogy tiszta e? Nekem most fájdogál a derekam meg a hasam keményedik néha,sőt szerintem a hasam alja is fáj,csak már félek hogy inkább beképzelem magamnak :)
2011. szept. 5. 12:04
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Szia.Nekem 40 hetesen és három naposan indult be. Előző nap nézték a méhszájat és terhelésen Nst volt. Aznap még haza mentem, de másnap beindult. A derekam fájt egész nap, és este hétre lett meg a baba. Épp csak beértünk a kórházba, mert én sem voltam benne biztos hogy ez már az.
2011. szept. 5. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Első vagyok: igen, nézték, hogy tiszta-e a magzatvíz.

Nálam amúgy zavaros volt már, így amúgy is beindította volna a doki, sőt később rá is segítettek oxitocinnal, hogy időben kibújjon a baba.

Most már a célegyenesben vagy! Könnyű szülést!

Majd írd meg, hogy mikor született, oké?

2011. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 krisztivan ***** válasza:
77%
Nekem a kiírt napon vizsgált meg a doki(majd besz..rtam)úgy fájt a tágítás.Magzatvizet is nézet.2 ujjnyira nyitva voltam.Aztán a kiírt után 10 nappal inditották.
2011. szept. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Megírom mikor lett meg... :) A derekam az fáj folyamatosan,meg olyan hülyén megyek... Mintha a lában közt lenne valami,de ezt már éreztem akkor is mikor az NST miatt bicikliztettek. A doki azt mondta hogy naponta NST kétnaponta víz vizsgálat,de hozzátette,hogy a szerdai vízvizsgálatra már reméli nem lesz szükség... :):) De amúgy még nem érzek semmit.
2011. szept. 5. 13:33
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

hát nekem volt tegnap is meg ma is ASK, ahogy ma megnézte, az fájt is kicsit, megnézte a méhszájat is....és semmi!!!

40+2 km (második baba)

2011. szept. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nekem is a második,ő kisfiú,az első kislány,de ő napra pontosa született :)
2011. szept. 5. 14:37
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
40+1 naposan vizsgálta a doki méhszájat,magzatvíz tisztaságát. Délután barnáztam...este alvás ...hajnalban 3-kor beindult a szülés! 3 óra alatt meglett a kislányom! :)40+2napra
2011. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hűha! Engem tegnap vizsgált,barnáztam,éjszaka pisilés közben nyák darabok,5-6-szor ki kell törölnöm magam hogy tiszta legyek tőle,hajnal fél 1-től 7 perces alhasi fájdalom,reggel 7 órakor NST,a nőci az mondja ez nem fájás... Dokinak megmutatom a papírt ő azt mondja,ha beáll 5 percesre akkor talizzunk. Haza küldött a kórházból. Tehát itthon vagyok és szenvedek a fájdalomtól,ha ez nem fájás,akkor nem tudom mi,de ezek után én tuti abba belehalok,mert ez is nagyon fáj.
2011. szept. 6. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!