Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 38. hétben vagyok. Egész nap...

38. hétben vagyok. Egész nap keményedik a hasam, az ágyékomnál (konkrétan a nemi szervem! ) csipked, néha a deréktájam is fájdogál, ill. mázsás súlyt érzek a lábaimban. Lehet, hogy a hétvégén Anyuka leszek?

Figyelt kérdés
és olyan érzésem van, mintha székelési ingerem lenne, nyomó feszülő valami ott lenn. Ill. folyamatában távozik csütörtök óta a nyákdugóm (bár nem véres, hanem fehér kocsonyás). Szóval úgy hiszem elindult a testemben valami. Mennyi lehet még? ! BOcsi, hogy ilyen hosszúra nyúltam!
2009. jan. 24. 19:49
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
szia!mióta érzed a székelési ingert!Mert én reggel elkezdtem ezt érezni és el is mentem aznap 3szor kakilni!ebéd után elkezdett elmenni a nyákdugóm este fél 7re értünk a kórházba és 21:55re meg lett a kislányunk!mindenképp írd meg!Légyszi!Remélem a cuccod összevan készítve mert én pl.azt mondtam hogy még nem szülök de mindenki azt modta nekem hogy én már vajúdok.nem hittem nekik mert nem lehet fájdalomnak nevezni.azért mentem én csak kórházba mert rávettek!
2009. jan. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Napközben többször éreztem a székelési ingert és volt is ma 3-szor székletem. Nem hinném, hogy vajúdok...ennyire nem lehet laza, szinte fájdalommentes??!!! Olyan lomha vagyok, lelassult és nagyon izgatott. A babóca mocorog, feszeng és szétfeszít odabenn mindenemet. A bokáim betagadtak, pedig nem vagyok vizes és összesen 9 kg-ot híztam.

Természetesen a pakkom készen van!!!

Egyébként hétfőn aktuális a dokihoz mennem.

2009. jan. 24. 20:14
 3/29 A kérdező kommentje:
Bocsi, még kérdezném a kérdésemre válaszolótól, hogy Neked is fehéres, kocsonyás, nyúlós volt a nyákdugód? Mert mások véres, barnásról számolnak be. És olvastam már azt is, hogy előfordulhat az is, hogy a nyákcsap távozása után 7-8 nappal indul be a szülés...
2009. jan. 24. 20:17
 4/29 anonim ***** válasza:
nekem a nyák dugóm is aznap/szülés napján/ ment el és ugyanolyan volt mint neked!nekem annyira nem fájt hogy elsétáltam a barátnőmhöz mert nem tudtam hogy mi van!ez volt délután 5kor és mondom meglett 21:55re!szerintem nem fáj hanem nagyom furcsa érzés!folyamatosak a székelési ingereid meg a feszülés vagy leáll?hasad alja nem feszül?
2009. jan. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Nem, nem folyamatos a székelési inger. A hasam alja keményedik ugyan, de nem periódikusan, nem tudom mérni, hanem olykor-olykor. Én is sétáltam ma úgy kb. 1,5 km-t, gondoltam, hátha egyértelműbb lesz utána....eddig semmi. Figyelem magam nagyon, a férjem útra kész. meglátjuk. És nagyon köszönöm, hogy "ennyire figyelsz" rám!!!!
2009. jan. 24. 20:29
 6/29 anonim ***** válasza:
ja a baba nálam is mocorgott!írjál légyszi ha még tudsz mert nagyon izgulok érted!remélem minden ok!
2009. jan. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
nálam délután volt hogy 30percenként 20percenként de volt hogy 10percenkét volt 3percenként!így gondoltad hogy nem lehet mérni?
2009. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Minden o.k. tudod valamiért úgy hiszem fogom tudni (talán ösztönből), hogy indulnom kell. Egyébként Bp-en az ÁEK-ben fogok szülni és nem akarom kitenni magunkat annak, hogy megvizsgálnak és haza küldenek, hogy "Ó, ebből még nem lesz ma semmi..", ugyanis az ismerősömmel ez történt. Hazajött, (60km)lefeküdtek, majd 2 óra múlva vissza Bp-re....úgyhogy én biztos jó időben szeretnék menni. Egyébként beszéltem ma a dokimmal, azt mondta, hogy ha mérhető 15-20 perces fájásaim lesznek,(vagy magzatvíz szivárgás, elfolyás) na akkor start...
2009. jan. 24. 20:35
 9/29 anonim ***** válasza:
kislány vagy kisfiú lesz?mi lesz a neve?apuka benn lesz szülésnél?
2009. jan. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Igen arra értettem, hogy nem lehet mérni, hogy nem egyértelmű 10 vagy 15 percenkét keményedik, feszül a hasam, hanem 10, esetleg 3, utána 25 perc múlva...a nemi szervem környékén viszont azt a bizonyos csipkelődő érzést már csütörtök óta érzem, naponta 6-7-szer....
2009. jan. 24. 20:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!