Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Fájás közben minden esetben...

Fájás közben minden esetben keményedik is a has?

Figyelt kérdés
Vagy keményedés nélkül is beszélhetünk fájásról?
2011. okt. 18. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
3szor szültem. Egyiknél sem keményedett a hasam fájások idején, a ctg lapos volt, nem mutatta ezért a fájásaimat. A dokinő mondta, hogy van ilyen, de ritka.
2011. okt. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Na nekem sem kemenyedett, a keszulek sem jelzett, a szuleszno huzta a szajat, hogy ezek nem olyan fajasok. Pedig kapartam a falat, annyira fajt. Sot, szules elott sem jelzett a keszulek, ra is irtak a lapomra, hogy fajasgyengeseg. De hat en ereztem, hogy vannak nagyon durvan. Ugyhogy en ezt nem ertem:)
2011. okt. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na ezért is kérdeztem, mert az első szülésemkor nekem sem jelzett a gép erős fájásokat, viszont nem emlékszem hogy keményedett-e a hasam, viszont rohadtul fájt .. Valószínű hogy csak az erősen kemény hasat jelzi be sajnos :( Emiatt nem nagyon foglalkoztak velem órákon keresztül.
2011. okt. 19. 08:28
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez az... Nekem sem jelzett, velem sem foglalkoztak, pedig tok jol tagultam. Aztan bekotottek az oxit, amitol majd elajultam. Megkertem az orvost, aki megengedte, hogy hanyagoljuk az oxit, anelkul is nagyon jo tolofajasaim lettek. Ugyhogy, nem ertem ezt a fajasgyengeseg dolgot.
2011. okt. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%
Hát nekem kőkemény volt.A gép a jóslókat jelezte,regel sejtették is h aznap még visszamegyek szülni.Mentem is 2 óra múlva,persze a brutál fájásokat nem jelezte a gép.Ezért a szülésznő a hasam keménységéből állapította meg,mennyire erős volt egy fájás.Lehet a gép nem bírta mérni,kiakadt attól az erősségtől:D
2011. okt. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!