Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A szülés óta igen fájdalmas...

A szülés óta igen fájdalmas az ovulációm. Ez normális?

Figyelt kérdés
3 napig szinte fetrengek. Lehet ez valami betegség? Megnéztem a naptárban, akkor lehet a peteérésem.
2010. dec. 27. 18:24
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is eléggé megváltozott a mensim a szülés óta, nekem elvileg tegnap volt peteérésem, és reggel majdnem elejtettem a gyereket annyira rosszul lettem, hányinger, szédülés, gyengeség. Két hónappal ezelőtt is hasonló volt, már azt hittem terhes vagyok, de nem. Holnap megyek nődokihoz, majd ezt is megkérdezem.
2010. dec. 27. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájdalmas, de azért érzem. Érdekes feszülést érzek olyankor.
2010. dec. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En is erzem. De ez a legkevesebb.

Sajnos nekem a mensim is brutalis lett. Minden paratlan honapban majd meghalok, annyira gorcsolok, nagyon eros a verzes es sokaig is tart. A paros honapokban olyan, mint regen.

Van ilyen sajnos.

2010. dec. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztosan átrendezi.Én előtte fetrengtem minden ovulációkor voltam többször is dokinál vele, soha semmit nem találtak de komolyan volt olyan,hogy 4 kézláb közlekedtem hányingerem volt stb. 2-3 napig és nekem szülés után szűnt ez meg.Szülés előtt alig volt mensim most meg Niagara viszont nem görcsölök egyáltalán.
2010. dec. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hát, majd én is elmegyek dokihoz, de majd csak januárban rendel. Most legalább tudom, hogy mikor kell vigyázni :(
2010. dec. 27. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!