Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » (Szülés után - Gátmetszés)...

(Szülés után - Gátmetszés) Normális, hogy 8 és fél hét után még mindig van kis rózsaszínes "váladékozás"?

Figyelt kérdés
Még nem voltam kontrollon, mert magán doki csak későbbre tudott időpontot adni, de gondoltam megkérdezem azért itt is, kinek volt/van hasonló problémája...
2011. szept. 22. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a sebből jön vagy még a szülés utáni vérzés?

A vérzés hat hét alatt bőven elmúlt, a seb meg nem produkált semmit azon kívül, hogy fájdogált egy pár hétig.

2011. szept. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 alaszka ***** válasza:
Szerintem normális, nekem a 6 héten múlt el a piros vér, aztán még barnáztam kb. 1-2 hétig. A doki úgyis megmondja majd, ha valami nem ok. De biztosan nem nagy baj.
2011. szept. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát szerintem inkább a sebből, mert elöl van inkább a váladék féle... Persze, hétfőn legkésőbb megtudom, csak gondoltam addig is megnyugtatom magam... már ha megnyugtató válaszok jönnek, de legalább tudjam, nem csak nálam van ez...
2011. szept. 22. 12:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!