Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A budapesti István kórházban...

A budapesti István kórházban keresek egy jó, megbízható, emberséges nőgyógyászt, tudtok ilyet ajánlani?

Figyelt kérdés

Még annyi, hogy ha lehetséges akkor pesten legyen a magánrendelése.

Fontos lenne. Előre is köszönöm.


2009. jan. 25. 19:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A nagyvárad téri Szent István kórházban, dr. Mészáros László! Nyugodt szívvel ajánlom.
2009. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én dr. Deák Mihályt tudom ajánlani. Magánrendelője a József körúton van, 8000.- a terhesgondozási díja. Minden vizsgálatot (uh, vérvétel, ctg stb.) a kórházban végez el, amiért nem kell fizetni és soron kívül ellát. A szülési díjat rád bizza és nem mond árat, nem várja el a magánrendelés tízszeres díját. A 36. héttől már nem kell hetente a magánjába menni és fizetn, hanem a kórházban lát el. Röviden ennyi...
2009. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Dr. Gajdos Edit nagyon jó. Szereti a munkáját és a kismamáit. Kedves és nagyon empatikus orvos.
2009. jan. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én Dr. Horváth Mihályt ismerem, nála szültem. Biztos, hogy legközelebb is nála fogok, mert egyedül benne bízom. Nagyon nagy tapasztalattal rendelkező (kb 5000 levezetett szülés), roppant humoros, a szakmájának elkötelezett embert ismertem meg benne. Hogy valami kézzelfoghatót is mondjak: kb 5 cm-s gátsebem volt, de már másnap ki is szedte a külső, a 3. napon a belső varratokat. Az elejétől tudtam rajta ülni. (Persze a legbelső nekem is felszívódó lett.) Én is ajánlásra mentem hozzá. "Fél " Gödöllő nála szült :). A XVII. kerületben van a magánrendelése.

hk

2009. jan. 26. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dr.Radnai Katalint ajánlom.Nekem Ő a dokim és nagyon megvoltam vele elégedve a szülésnél is.Ő sem mond árat,rád bízza mennyit adsz neki a vizsgálatokkor és a szülésnél is.
2009. jan. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Dr. Varsányi Hajnalka. Rendkívül kedves, segítőkész. Magánrendelője a Váci utcában van.
2011. febr. 2. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Dr. Varsányi Hajnalka

Magánrend: Váci utca 55/II.em.

2014. okt. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Terhesgondozás miatt?
2014. okt. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!