Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Tudnál ajánlani egy megbízható...

Tudnál ajánlani egy megbízható szülész-nőgyógyászt az István kórházban?

Figyelt kérdés
Hat hónapos terhes vagyok és szeretnék felkérni egy jó dokit, de ötletem sincs. Nincs még késő? Elmesélnéd a szülésed történetét, hogy hogyan segített a dokid? Köszi.
2010. máj. 11. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Én dr. Petik Dóránál szültem, nagyon elégedett voltam vele.

Nekem nagyon könnyű szülésem volt. :)

4 cm méhszájnál burkot repesztettek, vártunk 4 órát, nem tágultam addig tovább, kaptam oxit, 10 perc múlva 8 cm-es méhszájam volt, rá 1,5 órára már kint volt a baba. (a kitolás lassabban ment, mert nem követtem rendesen az utasításokat, mert nem éreztem elég erősnek a fájásokat, így nem nyomtam...) Nekem amúgy a legsűrűbb fájásom 3 perces volt, utána már a tolók jöttek.

Remélem, a második is ilyen könnyen megy majd! (már a kitolásnál ügyesebb leszek)

Addig boldog babavárást! És ne félj a szüléstől!

2010. máj. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja, annyit akartam még írni, hogy gátvédelemmel szültem (volna), az utolsó pillanatban volt mégis gátmetszés, mert a babám elég nagy volt (36 cm-es fejkörméret, 4 kiló...)

de kb 4 héttel a szülés után már alig látszott a helye..

2010. máj. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a választ. Az elérhetőségét elküldenéd nekem, lehet priviben is:))) Köszi.
2010. máj. 13. 13:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!