Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Jósló és rendes fájások...

Jósló és rendes fájások között is mozog a baba? Erős hányinger és fejfájás jelent valamit? 38hetes km

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!
2010. dec. 28. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vajudáskor,kitolás előtt is hatalmas rugott. Születése napján hányingerem volt,iszonyatosan fájt a derekam és hasmenésem volt,valamint nagyon felpörögtem. Sőt már éjszaka se aludtam,mert azt álmodtam h szülök.

Igen,lehet a szülés jele,amit leírtál,lehet a kicsid lesz újév ls babája???:-))


Majd írd meg ,hogy mi lett veletek!

Szurkolok neked,és gyors szülést kívánok!

2010. dec. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a válaszodat!Hát már pár napja ezt csinálja esténként,éjjel de elmúlnak a fájások pedig van hogy eléggé fáj.De aztán semmi.DE ő közben mocorog meg bököd:)Már sehogysem jó...énis már állandóan a szülésen gondolkodom...első baba.:)13ára vagyunk kiírva amúgy.Hát nemhiszem hogy ő lenne az év első babája....pedig jó lenne már:)Boldog újÉvet kívánok!

2010. dec. 31. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam erős mozgásokkal ébresztett fel a szülés( program császár) napján.Még az előkészületek alatt is majd kidugta a pici lábát az oldalamon, ügy kalimpált.Emellett nekem is hasmenésem volt, mint az előző válaszolónak.De nem csak a születése napján, hanem már az előző napon is.

Gratulálok, és könnyű,szép szülést kívánok!

B.U.É.K!

2010. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hali,hogy vagy?
2011. jan. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szia!Csak most jutottam ide bocsi:)

Még egyben vagyunk.Ugye 13ra vagyok kiírva szerintem kivárja az idejét bár már nagyon jó lenne ha kibújna...:)Ha megszületett és géphez jutok úgyis megírom:)az nst még tök lapos.Köszi az érdeklődést!További szép napot neked!

2011. jan. 8. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!