Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Csornán Polgár Csaba szülészrő...

Csornán Polgár Csaba szülészről valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés
Érekelne,milyen ember,kinek milyen tapasztalata volt vele,és,hogy mennyi nála a szülés.
2010. dec. 29. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
nem nála szültem de csornán.hallomásból 80 körül beszéltek.egyszer voltam nála ultra hangon és egy ismerősöm is.akkor elég durván ugy mond bunkón válaszolt.mig bent voltam szülés után nem volt gondom vele.de ez olyan dolog hogy kinek a pap-kinek a papné.
2010. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt már itt ilyen kérdés, és akkor is megírtam a véleményemet:-( ha nem vagy problémás kismama és fizetsz akkor minden okés, de h a mai világba én fizettek és ö azt moondja :"hogyha a kismamának nem tetszenek az én feltételeim, akkor keressen más Dr!!! "én nála kezdtem, de eltanácsolt, és sopronba járok, s nem bántam meg!:-))eddig egy fillérembe se került ..majd a végén meghonorálom a dokimnak aki nagyon alapos és jó ember. Sok sikert Neked:-)

37hkm

2010. dec. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!