Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Amíg nagyon aktív a kisbaba...

Amíg nagyon aktív a kisbaba addig nem is fog megindulni a szülés? 39+4 hetes km

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Van akinek a babája az utolsó 1-2 napon lapít. Az enyém szülés közben is rugdosott, elég kellemetlen volt. Jól el is fáradt, mire a világra jött. Szóval a kérdésedre nincs egyértelmű válsz, maximum statisztika.
2011. jan. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fene tudja...nekem végig nagyon aktív volt, nem lassított le a kiscsaj...én végül túlhordtam, és a vajúdás kezdetéig megállás nélkül rugdosott.
2011. jan. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek a szülés előtti napon meg sem állt a baba, egész nap mocorgott, aztán vajúdás alatt is. Szóval ne vegyél rá mérget. :)
2011. jan. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Inditott szülésem volt túlhordás miatt,már ment az oxitocin és a kisfiam még mindig rúgdosott.Mondta is a szülésznő,hogy ilyenkor már nem szoktak.

Viszont,amikor burkotrepesztettek utánna 1 órával,onnantól kezdve állt le.

2011. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az enyém elég régóta "lapít" nemrég még harántba is befordult meg vissza, de valahogy nem bugizik annyit odabent.


De a fiam pl a vajúdás alatt is "segített" és rúgta a ház oldalát...

Elviekben holnap szülök:)

2011. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!