Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Várható szülés előtt, mikor,...

Várható szülés előtt, mikor, hanyadik hónapban szoktátok kimosni a kisbaba ruhácskáit?

Figyelt kérdés

Mit használtok hozzá? Géppel vagy kézzel mossátok?

Köszönöm a válaszokat!


2010. nov. 2. 10:43
 1/4 anonim ***** válasza:

A 32.-36. hét között valamikor már moshatsz mert vasalni is kell és az eltart egy ideig.


folyékony mosószert és a szokásos öblitőt - levendulásat vettünk-

géppel a megfelelő hőfokon de átlagban jó a 40C ha nincs müszálas ruha.

még nem koszosak csak a gyártás után nem szokták kimosni őket.

2010. nov. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én a 36.ik héten kezdtem el mosni őket, kézzel. Mivel sok új volt, feleslegesnek tartottam áttördelni a gépen, lehet egy öblítés is elég lett volna így utólag belegondolva.

Mosószer Dreft, Öblítő Silan-Natural.

2010. nov. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
33. hét körül kezdtük el kimosni. Nekünk van egy mini mosógépünk azzal mostuk és folyékony öblítővel. (azért volt fontos külön mosni mert van egy kutyánk és a takarítás ellenére is kutya szőrös lesz a ruhánk, nem akartam hogy a pici ruhái is azok legyenek)
2010. nov. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mivel veszélyeztett terhes voltam, én kétszer mostam.:) Az ajándékba, használtan vetteket azonnal és zacskókban tároltam. Amikor 20. hétben voltam átmostam mindent, újat-és átmososttat, 50-es mérettől-62-ig. Aztán 50-es mérettől 68-ig mostam és vasaltam a 34. héten:). Új zacskóban, méretek szerint osztályozva, cimkézve.:)Érzékeny bőrüeknek ajánlott mosószert és öblítőt használtam, és dupla öblitést(amikor lefut a mosó-öblítő program, mégegyszer öblitőre állítom). Az első 4 hónapban a babának az első programban volt öblitőszer, azután már együtt a hasonlószínüeket és az újra öblítésban van érzékenyeknek való öblítő. A fokozott óvatosság azért van,mert a mi családunkban mindenkinek nagyon érzékeny a bőre:).
2012. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!