Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A Szent István kórházban van...

A Szent István kórházban van lehetőség egyágyas szobát kérni, vagy esetleg kétágyast? Ha igen mennyibe kerül? és előbb kell jelentkezni vagy, hogy működik?

Figyelt kérdés
aki tud segítsen! köszönöm
2011. jan. 5. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
2009-ben szültem ott, akkor lehetett egy ágyast kérni, több olyan is volt. Azt nem tudom, mennyibe kerül, de nagyon előre nem tudod kérni, ha nem tudod, mikor fogsz szülni.
2011. jan. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Azt hiszem 20.000/éj.

De ez nem biztos,úgy emlékszem,de majdnem lehetetlen megkapni.

2011. jan. 5. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Amikor én ott voltam, olyan nők kapták ezeket a szobákat, akik mondjuk vallási okok miatt nem lehettek a többiekkel, pl: arab anyuka.

De akkor sem kell aggódnod, ha több ágyas szobába kerülsz. Nagyon jó szokott lenni a légkör. A fürdő meg a WC szerintem amúgy is közös, legalábbis az arab anyuka azt használta, amit mi, csak a fürdőnél valaki állt az ajtó előtt, amíg Ő bent volt. De amúgy sincs a füriben zsúfoltság, nekem mindig sikerült egyedül tusolnom.

2011. jan. 5. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet kérni, 1 ágyast.

Amikor én szültem, egy anyukűval beszéltem, aki 1 ágyasba került. Ő már korábban kérte, de az első éjszakára még nem szabadult fel 1 ágyas, így csak a második éjszakától volt ott.


Én 3 ágyasban voltam. Sztem amiatt jobb, hogy ha elmész zuhanyozni/pisilni/betétet cserélni - a szobához tartozó fürdőbe - akkor van bent anyuka, aki vigyáz a babádra.

Sztem sokkal jobb, mintha egyedül kéne addig hagynod a picurt.

A fürdi nagyon kulturált volt nálunk, csak mi 3-an használtuk. Az anyukák közül az egyik már a 2. babáját szülte, így ő mutatta meg nekem a pelenkázást, köldökápolást, stb. Egyágyasban meg csak magadra számíthatsz, nincs senki, aki tanácsot adjon, vagy ránézzen a picire. Mert elég gáz, ha állsz a zuhany alatt, és hallod, hogy sír az egy napos babád, és nem tudsz hozzá kiszaladni.


Amúgy az 1ágyas az az ún. alapítványi szoba, így sztem az alapítványnál tudnak neked válaszolni:

[link]

2011. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nehéz bekerülni,kb.12000 ft/éj(egyágyas,alapítványi).De a 2,3,4 ágyas szobák is nagyon jók.2 gyereket szültem ott,a 3. babát is ott szeretném világra hozni.
2011. jan. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!apuka sokat bent lesz velem szóval egyedül nem hagynám a babám:)
2011. jan. 6. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!