Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Melyik betétet használtátok...

Melyik betétet használtátok szülés után?

Figyelt kérdés
Tudnátok pár tippet adni melyik a legjobb?
2009. jan. 29. 14:17
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem első két nap tena lady normál, utána always ultra éjjeli
2009. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Carefree éjszakai betét
2009. jan. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a tena jött be, aztán amikor hazajöttünk utána tértem át az always-re.
2009. jan. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
az elsö 4-5 napban tena lady extrát vettem, marha nagy dehát muszály ilyenkor a nagy, kb.15 db fogyott el belőle. utána pedig allways éjszakai betét elég volt.neccbugyit ajánlom hozzá!
2009. jan. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha tanácsolhatom (bár nekem sem tetszett az ötlet,de nem bántam meg) vegyél steril vattát és géztekercset a gyógyszertárban és gyárts magadnak belöllük betétet. Jó vastagot és széleset.

Én próbáltam a tennát is de bántotta a gátsebem és izzadtam is benne egyszóval kényelmetlen volt.Sőt a kórházosok is jobban örültek ennek.

Szóval én végig ezt használtam. Egy nap kb 5 fogyott.

2009. jan. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tena Lady az a legjobb vastag és nem ázik át
2009. jan. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Én az első 3 nap brendonosat használtam. Maximálisan bevált! Nekem a betétre kamillás hintőport használtam (gátseb és szag ellen (csökkentette mindkettőt)) orvosi javallatra. Utána Tena 1 hét, a végén pedig ultravékony always.

Ha gátmetszéses leszel, akkor adnék egy jótanácsot, ha szabad: aloe first-öt vettem, mert súrt a varrat és ez segített. Nem árt a "mozgásképtelen" időszakra egy keveset beszerezni (szerintem).


Üdv

5 hós baba anyukája

2009. jan. 29. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Tena Ladyt használtam az első 4-5 napban eldobható bugyival,bevált! Utána pedig áttértem a Libresse-re. (szülés előtt nekem azt mondták, hogy az Always műanyag borítása piszkálhatja a varratot,és szúr).

Egyik sem irritált, pedig én a vágáson kívül még repedtem is, úgyhogy elég rendesen varrtak!

2009. jan. 30. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!A Tena vastagabb változata nekem nagyon törte a gátsebemet,ezért átváltottam Always-ra.
2009. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!