Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3 hónappal sincs...

Szülés után 3 hónappal sincs házasélet, normális ez?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja, hogy szültem, de a férjem azóta még meg sem csókolt (igaz, én sem őt, de tucatnyiszor bújtam hozzá, általában én próbálkozom, de semmi), maximum átölel, de semmi egyéb.

Én hoztam szóba azt is a 6. hét után, hogy kontrollra kellene menni és utána lehet újra házaséletet élni. Hát, nem láttam rajta semmi reakciót. Azóta már lehetne, de semmi. Se egy ölelés, se egy csók. Amúgy a gyerek születése előtt is az a fajta volt, hogy heti egy alkalom, se több, se kevesebb és elég minimális testkontakt, pl. sosem csókol meg úgy spontán csak szex közben. Én nem értem, ő ilyen típus, vagy egész egyszerűen csak együtt élünk de nem szerelmes belém?!!? Sosem látok rajta semmit, hogy kívánná a szexet, engem, hogy gerjedne. Szerintem ha lehetne szavazni 2 órányi alvás vagy egy hancúr között tuti az alvást választaná :((((


2011. jan. 9. 17:21
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
elírtam, nem szavazni hanem választani :))
2011. jan. 9. 17:22
 2/18 A kérdező kommentje:
ja, régen is terítéken volt ez a téma már. az a válasz, hogy szeret ő csak mindig fáradt.....
2011. jan. 9. 17:23
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Van férfi akit megváltoztat a szülés. Apás volt? Lehet hogy traumatizálódott. Már nem képes nőként nézni rád csak a gyerek anyjaként, az meg egyesek felfogása szerint bűnös dolog pajzánsággal párosítani.
2011. jan. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
a két gyerek születése előtt is ilyen volt. igazából csak addig volt romantkikus és figyelmes és csak addig cirógatott, puszilt szexen kívül amíg udvarolt...
2011. jan. 9. 17:28
 5/18 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem nem normális, én két hete szültem, de a férjem már számolja a heteket, hogy mikor lehet megint. Ugyanúgy kíván, mint előtte.
2011. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

tipp 1: egyik este várd valami szexi fehérneművel

tipp 2: beszéljétek meg


:]

2011. jan. 9. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

a megbeszélés mindig azzal ér véget, hogy szeret, nincs semmi gond, de irtó fáradt.


na most ebben az a vicc, hogy én kelek a kicsihez 3 óránként éjjel, én lótok-futok egész nap a két gyerekkel és ő a nagyon fáradt...

2011. jan. 9. 17:40
 8/18 anonim ***** válasza:
66%
Nekem van két fiú ismerősöm, akiknél ugyanígy ennyi vagy még ennyi se a sex kívánás. Az egyiknél szakítás lett a vége a másiknál nem. Nem az én párjaim voltak.
2011. jan. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Szia.


Megértelek. Én most fogok szülni első baba, a férjem a terhesség előtt sem volt egy sexőrült, viszont a terhességem alatt a hormonjaim az egekben voltak sokkal jobban kívántam a sexet mint előtte, de mondanom sem kell hogy ez nem hogy feldobta volna de 5 próbálkozásomból 4 szer visszautasított, félti a gyereket címszóval. (maradt az hogy megoldottam magamnak. :( ) Szülés után előre félek hogy akkor milyen kifogást fog találni. Valahol emiatt sem akarom hogy bent legyen a szülésnél, még jobban eltávolodna szerintem Tőlem. Viccesen megjegyeztem már hogy 30 évesen nem akarok havi egy sexet a férjemmel, vagy tartsak szeretőt? Reakció: semmi. Nagyobb kedv a sexhez, semmi. A megbeszléséről annyit: ha szóbahozom ugyanaz mint Neked, nincs semmi baj, kérdeztem van valakid, nincs, de Ő is fáradt, stb. A jó megoldást nem tudom Én sem, ha valaki tudja szívesen fogadom. Azért írtam ennyi mindent mert megértelek, és látom nem vagyok egyedül!!!!


Üdv:34hkm

2011. jan. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

én is mindkét terhesség alatt nagyon kívántam a szexet, jobban mint amúgy. megoldom magamnak én is.

csak tudod nem is csak a szex hiányzik, hanem a gyengédség, az hogy megsimogat valaki (a férjem...) , hogy nőnek érzem magam.

Már ott tartok, hogy az az egyetlen testi kapcsolatom, hogy a nagyobbik gyerek simogatja a karom, meg megölelget, puszit ad és tök jól esik. Szégyen, de itt tartok. Az egyetlen aki szeretget a 2 éves kislányom...

Úgy érzem magam mint egy kornyadozó hervadt virág. Ráadásul nekem előtte egy olyan kapcsolatom volt ahol az ex bármikor, bárhol, bármennyit. Na, most ezek után jött a nagy zéró.

2011. jan. 9. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!