Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés után 3 hónappal sincs...

Szülés után 3 hónappal sincs házasélet, normális ez?

Figyelt kérdés

Lassan 3 hónapja, hogy szültem, de a férjem azóta még meg sem csókolt (igaz, én sem őt, de tucatnyiszor bújtam hozzá, általában én próbálkozom, de semmi), maximum átölel, de semmi egyéb.

Én hoztam szóba azt is a 6. hét után, hogy kontrollra kellene menni és utána lehet újra házaséletet élni. Hát, nem láttam rajta semmi reakciót. Azóta már lehetne, de semmi. Se egy ölelés, se egy csók. Amúgy a gyerek születése előtt is az a fajta volt, hogy heti egy alkalom, se több, se kevesebb és elég minimális testkontakt, pl. sosem csókol meg úgy spontán csak szex közben. Én nem értem, ő ilyen típus, vagy egész egyszerűen csak együtt élünk de nem szerelmes belém?!!? Sosem látok rajta semmit, hogy kívánná a szexet, engem, hogy gerjedne. Szerintem ha lehetne szavazni 2 órányi alvás vagy egy hancúr között tuti az alvást választaná :((((


2011. jan. 9. 17:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Ne haragudj,hogy ezt kérdezem,de nem lehet,hogy van valakije?
2011. jan. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%
Istenem,mintha magamat olvasnám:(((Mi van a pasikkal???Olyan nagyon sok ilyen van:(
2011. jan. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Lehet, kellene szakember, amíg nem késő.
2011. jan. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

szinte 100%, hogy nincs senkije.


szerintetek szerethet így valaki a feleségét? Hogy szeret, de nem él vele házaséletet, nem cirógatja meg, nem becézi soha, nem mondja soha hogy drágám, szerelmem... az elmúlt fél évben kb. csak én mondtam hogy szeretlek. Úgyhogy ahogy már írtam is, nem is a szex hiányzik nekem igazán, hanem az hogy érezzem ,hogy szeretnek...

2011. jan. 9. 21:19
 15/18 anonim ***** válasza:

A szakembert nem azért írtam, hogy ha lenne valakije. Ha ez probléma - márpedig úgy tűnik, ez az - kellene beszélni szakemberrel, hogy mi volt aza pont, amikor megváltozott pár dolog, és hogyan lehetne azokat a dogokat a helyükre tenni.


Tényleg: őszintén ajánlom a szakemberes dolgot! Persze csak jó szakembert!

2011. jan. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Uh, mennyire egy cipőben járunk az Én előző kapcsolatom is arról szólt hogy mindig minden nap...........szerettük egymást! Sokszor elgondolkodom hogy csak Nekem hiányzik a fizikai kontakt, egy ölelés egy csók egy simogatás.?? A pasik egy idő után megvannak enélkül, csak nekünk Nőknek van szükségünk még évek múlva is gyengédségre? És a pasik tényleg nem félnek attól hogy egyszer több lesz kettőnél és keresünk mást? Ha Engem "nyaggatna" a férjem hogy kíván, hogy szeretkezni akar, és ezt nem egyszer hanem többször hónapokon át,visszautasítanám, az Én fejemben biztos hogy megfordulna hogy HÉJ valami nem lesz jó, félre fog kacsingatni ha nem változtatok. Azt is tudja mindenki hogy a pasik másképp működnek, de a megoldást ilyen szitukra ki tudja megmondani?


Megértelek, csak az a baj hogy az egyoldalúság nagyon fárasztó, és egy idő után kiöli az emberből az erotikát a figyelmességet, a szerelmet.....! Nem szeretném ezt elérni. És Nekünk még most jön az első baba. Kitartást Magunknak!

2011. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Tegnap bepróbálkoztam és sikerrel jártam.


Utána azt mondta semmi gond, minden oké velünk csak annyi sok bajunk van (anyagi... ez mondjuk tény) hogy ilyenkor ő a probléma elhárításán kívül semmire nem tud összpontosítani és hogy neki igazából eszébe sem jut a szex amíg ilyen sok egyéb gondunk van.


Há, nem tom... Ezt mondta.

De amúgy jó volt együtt lenni vele és ugye ez volt az első a 2. szülés után és ugyanolyan volt minden mint előtte, úgyhogy a testemmel minden oké, nem "ártott" semmit a szülés.

2011. jan. 10. 10:16
 18/18 anonim ***** válasza:
90%

Hál'isten! Nyomd a csengőt nála gyakrabban, mert én magamon tapasztalom, hogy nagyon "le lehet szokni" a szexről, minél kevesebbet csináljuk annál ritkábban döbbenek rá, hogy húú de hiányzik, viszont minél többet csináljuk annál inkább ott motoszkál az ember fejében, hogy hmmm de jó volt tegnap, miért ne csinálnánk ma is? És már ugrás az ágyba. Lehet 5 perc, fél óra, 1 óra mindegy, ha otthon van éppen, és a gyerekek nincsenek, akkor a garázsban is le lehet tolni a bugyit egy 10 percre, vagy a konyhában, mindegy, de utána olyan jó lesz a hangulat, még az anyagi gondok is elszállnak egy perc alatt. :)

Nekünk is vannak időről időre hasonló gondjaink, mikor belefeledkezünk a hétköznapi problémákba, de aztán mindig megjavítjuk, felpörgetjük egy kicsit a dolgot, ha valakinél házibuliban vagyunk, két pohár ital után tuti eltűnűnk a fürdőben egy negyed órára, még az se érdekel minket ha esetleg a többiek röhögnek utána, hogy miért zárkóztunk be ("pisiltünk"). Az ilyen időszakok a legjobbak, mikor újra meghittebb lesz együtt és csillogó szemmel néztek egymásra. Te pedig mindig adj magadra, és várd el tőle is, hogy mindig legyen tiszta, stb, így bármikor előkapható a kispajtás :))

2011. jan. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!