Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mióta terhes vagyok nem...

Mióta terhes vagyok nem kivánom e sexet. Szerintettek egy férfi kibirja ezt?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
82%
Ha szeret, kibírja. Egyébként a legtöbb nő ilyen. A hormonok teszik de szülés után elmúlik nyugi. Máshogyan is lehet kényeztetni valakit :)
2011. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is ebben a cipőben járok,21 hetes vagyok,3. Baba. Nehezen viseli a férjem,hogy a Baba előtt napi szinten együtt voltunk,most meg kényszeregve veszem rá magam 2 hét után. Imádom..szeretem..és kívánom én...az agyam akarná is,és álmodom is sokszor róla,hogy vadul szexelünk,de a testem valamiért ellen áll. Olyan száraz vagyok,hogy ilyet én még nem tapasztaltam. Az első kettővel ilyen bajaim nem nagyon voltak.Most meg ez van... próbál türelmes lenni,de sokszor már tényleg sajnálom,és félek azért,nehogy máshol keresse a ,,vigaszt,,.
2011. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy kibírja!:)

Az én párom legalábbis elég jól viseli.Első baba és az eleitől kezdve veszélyeztetett vagyok,így csak nagyon-nagyon ritkán van kényeztetve.Nem panaszkodik,de nagyon várja a szülést és a felépülésemet :)

38+2hkm

2011. jan. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én se nagyon kívánom a szexet. Szintén szárazság stb. Beszereztem síkosítót, de sajnos, ettől még a libidóm a padló alatt elásva.... Pedig én is imádom a férjemet, a terhesség előtt a nap bármely szakában, a lakás bármely pontján össze tudtunk jönni egy kis hancúrozásra.

Még ha sikerül is a mutatvány, az orgazmus elmarad. :(

Engem most már az is frusztrál, hogy nagy a pocakom, mozog a baba...

Reméljük, hogy gyorsan helyrerázódnak a dolgok szülés után, mert őszintén szólva, nekem is hiányoznak az intim együttlétek.

2011. jan. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%

HA te nem kivánod, akkor a férjed is köteles nem kivánni? Biztos kibirja, de nem épp korrekt.

Tudsz ezen segiteni anélkül, hogy TE szexelnél. Néha megteheted, neki jól esne...

2011. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én 30+3 vagyok szintén veszélyeztetett, mert tavaly elvesztettünk egy babát.

Tudom nem könnyű neki, de a bébink mindennél fontosabb a számára.

2011. jan. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nem kívánod, ne tedd. Beszéld meg vele. A baba a legfontosabb. Mindenáron én nem jelentkeznék arra sem, hogy kiszolgáljam (már bocsi a kifejezésért), de ezt is meg lehet beszélni.Magadtól ne jelentkezz, mondjuk azért mert te nem engeded. Ha nagyon szeretne valamit, megértheted te is, ez is természetes, és egy kompromisszumos megoldásban megegyeztek. Ha szeretitek egymást, nem lehet gond. Fő, hogy kommunikáljatok, hiszen nem vagyunk gondolatolvasók.
2011. jan. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvost, egyáltalán szabad -e a szex. Valakinél bizonyos okokból nem ajánlott. Ezzel már előrébb lehet jutni. Ha pl. nem lehet, nincs is miről beszélni.
2011. jan. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!