Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Nem érzitek kellemetlennek...

Nem érzitek kellemetlennek hogy egy férfi néz be a lábatok közé?

Figyelt kérdés
2011. máj. 28. 12:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem, azért már volt rá példa máskor is.

:)


Mivel szülés témakörbe írtad, ott a legkevésbé sem az fog érdekelni, h ki lát, és mit.

2011. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
De. Egy idegen benéz és turkál... utána meg bejön egy másik férfi, és bemutatkozik nőgyógyászként....:DDDD
2011. máj. 28. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 Tinker Bell ***** válasza:
100%

:)

És ez a kérdés benned csak a szülés során merül fel?


Nekem az első nőgyógyászati vizsgálatom óta bennem van, hogy kellemetlen. Ha fiatal rendes, a doki akkor annyira nem zavar, mert akkor beszélgetünk és nem feszengek, de ha egy öreg, bunkó akkor hatalmas kínszenvedés az a pár perc amíg bent vagyok nála.

2011. máj. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem bocsi a terhesség kategóriába akartam csak valamit benéztem:(
2011. máj. 28. 12:47
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
:o) A terhesség alatt legalább hozzászokik az ember. Húúúú, de nagyon utáltam. Az már szinte fel sem tűnt, amikor szüléskor ha jól számolok 5-en matattak odabent...
2011. máj. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Kellemetlen, de hát muszály.

Szülésnél 5-en vizsgáltak meg. + 5 gyakornok állt velem szemben

Megkérdeztem a végén: - Még valaki esetleg?

2011. máj. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.Viszont érdekes női nőgyógyászhoz nem mennék.
2011. máj. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tök mindegy ki néz be, kellemetlen, mert nem nagyon szeretek amúgy sem dokihoz járni, a nőgyógyászat meg amúgy is olyan...tudod...intim...meg minden. :)

De amikor terhes voltam, tudtam, hogy fontosak a vizsgálatok, ezért nem zavart annyira. Szüléskor meg tulajdonképpen mindegy ki, mit nézett ott alul, a fájdalomra koncentráltam.

2011. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem, főleg, hogy egy "kedves" osztályvezető főorvos tett róla, hogy soha többet ne engedjek férfi nőgyógyászt a közelembe.

Egy 61 éves, végtelenül okos, intelligens, empatikus és haladó szellemű dokinénihez járok, akit végtelenül kedvelek. És szeretem, hogy ha elmondom neki, mit érzek, akkor saját tapasztalatból tudja, nem pedig könyvből tanulta.


31h km

2011. máj. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
46%
mivel semmilyen nemű leszbikus beállítottságom nincs, engem inkább az zavarna, ha egy nő matatna a lábam között. A férfi legalább „normális dolog”, úgy értem férfi-nő „kapcsolat”, vagy nevezzük, aminek akarod. Remélem, érted, mit akartam mondani:)
2011. máj. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!