Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen nehézségekkel szembesül...

Milyen nehézségekkel szembesülhet élete során az a nő és férfi, amelyiknek nem születik gyereke?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, hogy pl idős korában nem lesz aki törődjön vele, eltartsa, nincs közvetlen örökös, megszakad az evolúció kezdetéig visszanyúló leszármazási lánc, stb.
2011. júl. 18. 02:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
76%
Megromlik a kapcsolat, vagy szétmennek, mert az egyik gyereket akar, és inkább máshol próbálkozik.
2011. júl. 18. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
66%

nekem is az jutott eszembe,hogyha a pasira rátör a kapuzárási pánik és elhagyja 50 akárhány évesen a nőt (vagy meghal valamelyikük hamarabb), akkor a nőci sok esetben egyedül marad idős korára. teljesen egyedül.

de persze nem minden házasság megy tönkre, úgyh ez nem feltétlenül igaz.

megkeserednek, begubóznak

a nő vénlánnyá válik,aki okoskodik vagy ideges a legapróbb gyereknyekkentésre is, mivel dühös mindenkire,akinek van gyereke (ilyennel is találkoztam már)

ha más lehetőség nincs,akkor örökbe kell fogadni!

2011. júl. 18. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
61%

Élik boldogan az életüket és ezt a sok gyerektől idegbeteggé vált anyuka nem képes elviselni és lenézi őket, kirekeszti a társadalomból. :)

Ugyan már legyetek képesek elfogadni hogy ugyanannyian lesznek boldogtalanok gyerekkel mint gyerek nélkül. Csak előbbiek nem vallják be mert az tabu. A boldogságnak nem a gyerekhez van köze. Lehet élni gyerek nélkül is, nem csak úgy ahogy ti képzelitek.

2011. júl. 18. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%
nem ismerik meg a vilag leggyonyorubb erzeset ,a legerosebb imadat erzeset,viszont megszabadul attol a merhetetlen es soha el nem mulo fajdalomtol amit a felnovo gyerek okozhat. en imadom az enyemeket de neha ,isten bocsassa arra gondolok barcsak belehaltam volna a szulesbe.
2011. júl. 18. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
06:58 uhh ez azért durva volt
2011. júl. 18. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

ismerek olyan párt, aki nem akart, öregen egyedül haltak meg, nem kívánom senkinek azt az érzést, hogy soha senki nem nyitja rád az ajtót!

Olyat is ismerek, aki akart, de nem lehetett nekik, először a nő golyózott be, utána apsi. A férjem kliensei, azt mondja, nem minden ok velük idegi szinten.

2011. júl. 18. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
79%
Én meg ismerek olyan embert akinek gyerekei meg unokái vannak és egyedül halt meg vagy begolyózott! Na?
2011. júl. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
48%
11.28-as! Sajnálom az illetőt, de akkor ott ő rontott el valamit nagyon. Jól megnevelte a gyerekeit meg az unokáit...
2011. júl. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Erre mindenki saját maga fog rá jönni ha idős lesz és magányos.
2011. júl. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
61%
Hát ezt döntse el mindenki maga. Én nem szeretnék úgy meghalni, ahogy az egyik közeli rokonom. Az egyetlen gyerekét elvetette, mert elhagyta a partnere, és jött a háború. Ma senki nem vetné meg ezért, mégis, élete végéig vezekelt, bűntudat gyötörte. Hiába voltunk mellette halálos ágyán szinte elmart minket onnan, biztos más lett volna neki, ha a saját gyereke lett volna ott.
2011. júl. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!