Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A fájásokat hogy lehet észreve...

A fájásokat hogy lehet észrevenni, ha már nem jóslók, hanem itt a szülés? 38+3 hetes km.

Figyelt kérdés

Hallottam, hogy nem mindenkinek folyik el a magzatvize. Nekem pár napja voltak fájásaim, keményedéseim egy ideig, de magától elmúlt, viszont eléggé fájt. Tegnap este is fájt a hasam alja, s mensi szerű görcsök is voltak, de pár órán belül elmúltak, s elég jól tudtam aludni este lefekvéskor. Végig aludtam az éjszakát. Honnan fogom tudni, hogy a fájások, amikor kórházba kell menni, azok már azok? A héten mondtam az orvosnak (nem fogadott), hogy iszonyatosan keményedtem, s fájások is voltak. Annyit mondott rá, hogy természetes, mert nyílik a méhszájam s ez azt jelenti, hogy könnyű szülésem lesz. De honnan tudom, hogy azok, amelyekkel kórházba kell mennem, nem jóslók?

S a fájások is, ha mondjuk 10 percesek, a 10 perces azt takarja, hogy a fájások között 10 perc szünet van, s utána bizonyos ideig fáj?

Vagy 10 percig fáj, aztán ideig semmi, s újra 10 prcig fáj?

Ez hogy is van?


2011. jan. 15. 15:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Engem is erdekel ez a kerdes:) Szinten 38 hetes vagyok es nekem is most kezdodtek joslo jellegu fajasaim es kemenyedeseim, amelyek fajnak is elegge. Ma pl. vagy 20-30 percig fajt kisebb megszakitasokkal, de egy kis seta utan elmultak. Es rendszertelenul is voltak meg ma. A szuleszno azt mondta, ezek joslok es a szules elott nem lent fogom erezni, hanem inkabb a derekamnal. De ezt nem ertem, mivel menzesz kozben sem fajt soha a derekam, csak lent a hasam es a labam.
2011. jan. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

jujj csajok!én már ugyan babázok, de olyan jó olvasgatni amiket írtok!!

Ráadásul segíteni sem tudok, nekem nem voltak jósló fájásaim.

Legyen nagyon könnyű szülésetek!!

Tegnapelőtt 17.00-ás válaszoló szerintem már babázik ezóta!

2011. jan. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
még annyit, hogyha nem is fáj annyira erősen, de rendszeres és zuhanyzásra sem múlik el, akkor is induljatok, mert az is lehet az. nekem pl. volt 3 db, ami 20 perces volt, következő órában 10 percesek voltak, mikor beszálltunk a kocsiba 2 percesek, a kórházban pedig újra 5 percesek lettek és 2 óra alatt megszültem
2011. jan. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 TKI Ibolya ***** válasza:

Nekem mind a két szülésemnél elment a nyákdugó és a derekam fájt hátul.Folyamatosan fájt és akkor tudtam itt az idő.Utána nekem rögtön 5 perces fájásaim voltak.Hidd el tudni fogod, hogy ez most már a szülés!Valahogy az ember ráérez és másként is fáj .


31 hkm

2011. jan. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!