Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Kit hány mm-es hegvastagsággal...

Kit hány mm-es hegvastagsággal engedtek simán szülni, császár után? Nézték egyáltalán a heget?

Figyelt kérdés

Nem volt gond a heggel? Utána hogy vizsgáltak meg,elaltattak,ha nem akkor fájt?

Minden érdekel.

Köszi


2011. jan. 15. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia,engem nem engedtek,én úgy tudom 4mm-nél vékonyabb nem lehet.Nekem 3 körül volt,a barátnőmnek 2.8 mm és ő sem szülhet simán.(persze nem csak ezért),de ez a fő ok.
2011. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom azt mondta,3,5 mm a határ. Az enyém 4 mm körül van,sima szülésre készülök,de mára voltam kiírva,és még sehol semmi,ráadásul nagy baba,így nem biztos,hogy összejön.
2011. jan. 15. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos nem nézték. Nektek UH-on állapították meg?

Azért kérdezem, mert nekem 33 hetesen eléggé erős szurkáló fájdalmaim vannak a két évvel ezelőtti császáros seb környékén. Lehet, hogy nyílik szét?

2011. jan. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy 4 mm-ig lehet simán szülni, ha vékonyabb, akkor csak császár, nekem minden uh-n megnézték.
2011. jan. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok,ráadásul még mindig egyben. Nekem csak 38 hetesen nézte meg az uh-on,nekem is érzékeny már régóta,de azt mondta,az nem baj,hegszétválástól csak erős fájások esetén,és a kitolási szakban kell tartani.
2011. jan. 16. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Én a héten megyek a 32.heti uh-ra,majd rákérdezek a hegre,hátha le tudják mérni....

Nektek mindőtöknek van/volt fogadott dokija? Én is gondolkoztam,h az előzetes császár miatt jobb lenne,ha vki végig figyelne,de annyira gyorsan elszaladt az idő,h most néztem utána,h ilyenkor már nem fogad egyetlen doki sem... :(

Remélem azért nem lesz baj.A fiammal sem volt dokim!

Valahol úgy hallottam,h 5mm alatt nem engednek hüvelyit,de a vajúdás alatt válik el,h mennyire vékonyodik.

Szóval hiába jó a hegem,ha az utolsó pillanatokban feladja magát... :S

2011. jan. 17. 11:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia!Első vagyok.Nekem a másodiknál volt fogadott dokim,elég hosszú töténet,de én beleestem aba,hogy ügyeletesnél szültem az első babám,és pont a fejetlenség miadt végződött császárral.A második bébimnél mondtam ezt így nem csinálom mégyegyszer végig,de így jobb volt hogy ismert a doki,mármint a gondjaimat problémáimat.Nekem azt hiszem pont a 32-ik heti UH-n nézte először a heget,és igen én is sokszor éreztem azt a feszítő szúrkáló érzést.
2011. jan. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!