Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megéreztétek, mikor fogtok...

Megéreztétek, mikor fogtok szülni? Bejött?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 gyerekem van.

Egyiknél sem ... :-)

2011. jan. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Igen,már májusban kijelentettem a dokinak h jul 17 én este fog megindulni,de jul.18-án reggel fogok szülni,nem hit nekem. Megszültem jul 18-án reggel 7.50kor.És jul 17.én este 10.kor kezdtem vajudni.

Amugy aug.8-ra voltam kiirva.

2011. jan. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tavaj január 10-re voltam kiírva. Beszélgettünk anyósommal a karácsonyi vacsiról kérdezte mit főzzünk, mondtam nekem mindegy úgyis a kórházban leszek, és így is lett 37 hétre dec 22-én született a manóm.
2011. jan. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én minden időponton túl voltam,már nem sok választott el az indítástól,de egy durva vizsgálat után nem múltak a menzi szerű görcsök és éreztem,hogy másnap szülni megyek. Így is lett.
2011. jan. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Július 10 körül voltam kiírva, de mindig éreztem, hogy nem "húzzuk ki" addig. Hát, nem is :) mert 2,5 héttel hamarabb megérkezett a picúr.
2011. jan. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elsőnél csak annyit éreztem, hogy azon a hétvégén fogok szülni (bár előjel nem volt) -- megszültem vasárnap délben, bejött a megérzés.

Másodiknál folyamatosan szülni akartam már hónap elejétől, minden nap úgy keltem fel, hogy ma szülök, de csak a hónap végén szültem meg túlhordással. Ott semmiféle megérzés nem jött be.

2011. jan. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én tudtam, mikor akarok, mondtam is mindenkinek. Az orvosok mondták, hogy odébb van az még, két hét, de akkor született, amikor én szerettem volna. Valahogy tudtam, pedig senki nem hitte el.
2011. jan. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia, én idén márciusban szültem volna, de éreztem hogy még 2010-ben meglesz,már összepakoltam a kórházi csomagomat is, és sajnos 27. héten meg is született dec. 10-én császárral a kislányom.
2011. jan. 17. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!