Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megéreztétek hogy elöbb...

Megéreztétek hogy elöbb fogtok szülni?

Figyelt kérdés
Én most vagyok 27 hetes, nagyon nyitva vagyok, dokim mondta hogy elöbb lesz baba örül ha a 35. hét betöltöm, de én is ezt érzem hogy nem huzom ki még pont 12 hétig..
2010. ápr. 27. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a 38. hét végén hétvégén éreztem úgy, hogy már elég nagy vagyok, fáj a mellem, a hónaljam, tuti meglesz a baba szerdáig. Nem tudom, miért addig, de mondtam is a családnak. Kedden reggel 6-kor megindultak a fájások, bementem a kórházba, hazaküldtek. Este fél 11-re meglett a baba :)
2010. ápr. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem hasonló volt a helyzet. A 31 héten a doki kiszúrta, hogy nagyon kevés a magzatvíz, nagyon rossz az áramlás a köldökzsinórban, és 3. fokban érett a lepény. Akkor 1800 gramm volt a babóm, hetente kétszer jártam vissza kontrollra, és úgy voltunk, hogy csak még egy hetet, csak még egy hetet.... Most 39 hetes vagyok :) Igaz most is megvan a heti 2 kontroll, de a szülésnek semmi jele, a babám 3600 gramm, és meg lassan falra mászok, annyira szeretnék szülni. De esze ágában sincs kibújni a kislányomnak, úgy hogy valószínűleg indítani kell majd... Ahhoz képest, hogy nekem is azt mondta a doki, hogy csak a 34-35 hétig jussunk el, a végén még túlhordom :)

Ne aggódj, engem eltiltott a doki a munkától, idegeskedéstől, mindentől, azt mondta, ha megtudja, hogy nem az utasítások szerint járok el, befektet a kórházba. Hát én hallgattam rá, meg is van az eredmény :)

Sok sikert, és ne aggódj!

2010. ápr. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én mind két lányomnál meg éreztem,hogy előbb meg lesznek a ki írt időpontnál az elsővel május 26-ra voltam ki írva és én montam,hogy legkésőbb 16-án baba lessz és 16-án meg is született a másik lányommal január 3-ra voltam ki írva és én montam,hogy úgy is a jézuska fogja hozni,mindenki azt monta ne beszéljek már bolondokat,hogy megérzem mikort fog megszületni és dec 24-én láss csodát megszületett a kislányom,és mindkettőnél éreztem,hogy lányok,pedig azt monták a másodiknál ,hogy fiú lessz én meg azt hogy kizárt mert én érzem hogy lánykát hordok a szívem alatt,mondta a családom ha még egyszer terhes leszek nekem elöbb fognak hinni mint amikorra a doki ki fog írni majd,úgy hogy van ilyen!
2010. ápr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem éreztem.....tudtam. Ezért mindent időben elintéztem, összekészítettem, folyamatosan takarítottam, mostam a hajam (valamiért csak frissen mosott hajjal akartam szülni-persze mire "végeztem" jó csapzott lett a fejem). 38+0 hetesen megszületett a kislányom.
2010. ápr. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó, jót mosolyogtam a válaszodon! 39 hetes vagyok, tök hosszú a hajam, egy óra, mire beszáírtom, de minden nap megmosom, mert én is csak frissen mosott hajjal akarok menni a kórházba :)
2010. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is és a barátnőm is azt mondogatta végig, hogy biztosan hamarabb fog jönni bár problámamentesek voltunk mindketten. Ehhez képest 1 héttel túlhordtuk mind a ketten. :p
2010. ápr. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia.


En nagyon feltem a fajdalomtol, mert hatalmas babat josoltak az uh kepek alapjan.

4-5 kilo kozottit, de a doki szerint inkabb 4.5 kilo vagy afolott lesz.

Igy a 37. hettol mondogattam a lanyomnak, hogy mar babaja nem lesz ha kijon, mert minden ok Vele, csak nem lenne olyan nehez kibujni azon a kis lyukon ha nem 4-5 kilos hanem kisebb.

Meghallgatott!!! A 38. heten elidult kifele. ropke 2 nap alatt bujt ki :)

En tudtam, hogy hamarabb jon!!

Viszont az, hogy kinyiltal meg nem jelenti 100 szaszalekig azt, hogy hamarabb jon.

A honap elejen szult egy ismerosom akinek a 24. hettol nyitva volt a mehszaja es tobbszor elindult a baba kifele megis 3 nappal tulhaordt.Nala is azert imadkoztak, hogy maradjon meg.Minden napot megkoszontek Istennek amig bent maradt.

Annyira sikerult a szugeracio, hogy nem is jott idoben :D

2010. ápr. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 25-ik héttől ki vagyok nyílva. 30-ik héttől már 1100-asra és még egyben vagyunk. Ma 37+5hetes vagyok. Azt mondta a doki hogy nem lesz májusi a baba. Én még azt is megkockáztatnám :) Szóval ne izgulj, annyi hogy vigyázz magadta. Nekem napi 3x1 Magne B6-ot kellett szednem és felemelte vőlegényem az ágy alját 3 térkővel ami 12cm. Nemtudom,de úgytűnik hatásos! Minden jót és neizgulj! Az sem tesz jót! Könnyű szülést =)
2010. ápr. 28. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
9.08-as avgyok.. elírtam.. 3x2 MAgne B6-ot szedtem, és 37-ik héttől semmit,mert akkor már nemjavasolják!
2010. ápr. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egészen idáig úgy gondoltam, hogy április 29-30-án meglesz a bébim (csak május 14-re vagyunk kiírva). Most hogy elérkezett az ideje, és holnap 29-e lesz, mér nem gondolom, hogy megszületik. Bár még bármi lehet. Hozzá teszem egy hete még teljesen zárt volt a méhszájam. A baba úgy szombat körül szállhatott le. Még csak méhösszehúzódásokat sem érzek. Szóval nem hiszem, hogy áprilisi lesz a csemeténk, pedig hónapokig ezt hittem.
2010. ápr. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!