Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Veletek volt már olyan hogy...

Veletek volt már olyan hogy megéreztétek, hogyan fogtok szülni? Tehát hüvelyi úton vagy császárral?

Figyelt kérdés

Már hetek óta az az érzésem hogy császárral fogom világra hozni a babám.Nem tudom miért,de ezt csak igy érzem.Álmodtam is már róla.Tegnap megkérdeztem egy látót(nem tudom mennyire hihető)h ő mit lát,milyen úton fog világra jönni a babám.És ő is a császárt mondta.Hozzáteszem nem ismer engem,és nem is meséltem neki semmit magamról,csupán csak ez volt a kérdésem.Lehet hülyeség vagy nem is tudom,de engem mindenképp elgondolkodtat.Főleg h 32 hetesen még nem volt befordulva.


35+3 hetes kismama


2010. aug. 29. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:

OFF: Te telefonáltál tegnap az RTL-es Asztro showba?? Mert hallottam ilyen kérdést. Én nem hinnék vakon az ilyen "jósoknak". Szerencsétlen nő még beszélni sem tud, nemhogy jósolni...

ON: Nekem 36 hetesen fordult be a fiam, hüvelyi szülésem volt. Még akár a szülés napján is befordulhat.

2010. aug. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem :)
2010. aug. 29. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!