Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Megereztetek, hogy mikor...

Megereztetek, hogy mikor fogtok szulni? Mibol?

Figyelt kérdés
2011. júl. 16. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Mivel túlhordtam ezért már mindent jelnek vettem, számoltam az időt, holott nem is voltak rendszeres fájásaim.

Aztán bementem a kórházban nst-re és vizsgálatra, majd a vizsgálat után közölte a doki, hogy már ne vegyem fel a nadrágomat. :)

Én ekkor még mindig nem éreztem semmit, de aztán igaza lett a dokinak, 8 óra múlva meglett a lányom.

Szóval én nem éreztem meg mikor fogok szülni.

2011. júl. 16. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rendszertelen jósló fájásoknál mindig csak reménykedtem, hogy hátha beindul már, aztán amikor az első "rendes fájás" belém hasított, akkor mindkétszer biztos voltam, hogy már "nem fordulunk vissza".
2011. júl. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Megéreztem, mert elfolyt a magzatvizem :)))

Viccet félretéve: csak utólag látom a jeleket, pl a karomon lehetett érezni a magzatvíz szagát egész este, nagyon fura volt. Aztán nem keltem fel a szokott időben pisilni. Másik oldalára fordult a babám. Párom szerint másként is rugdalózott. Na meg persze már napok óta akkora orrom volt...

2011. júl. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet megérezni.

Azaz folyamatosan csak megérezzük, mert minden jelet annak veszünk, aztán persze egyszer csak valamelyik "jel" után megszülünk.

De ezt inkább reménykedésnek és várakozásnak nevezném.

:-)

2011. júl. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én nem éreztem előre... aznap du. még a városban intéztem ezt-azt, pont 40.hétre szültem. Nekem a dokim érzett előre valamit :-) Du. megvizsgált, de hazaküldött, aztán rámtelefonált, hogy van egy sejtése... pár órával később meglett a lányom :-))))
2011. júl. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!