Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Milyen Siófokon szülni?...

Milyen Siófokon szülni? Bababarát kórházként is viselkednek?

Figyelt kérdés
Elsősorban azok tapasztalatára lennék kíváncsi, akik már úgy szültek ott, hogy bababarát kórházként tartották számon.
2011. jan. 19. 10:57
 1/6 anonim ***** válasza:
én tavaly nyaralás alatt kerültem oda kórházba, a terhespatológiára. az orvosok és nővérek előtt le a kalappal, igazán lelkiismeretesek, bár olyanok lennének midnenhol. sajnos érdemben nem tudtam segíteni neked, de ahogy olvastam hogy Siófok, úgy éreztem le kell írnom! :)
2011. jan. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én ott szültem másfél éve. nagyon meg voltam elégedve. baba és mama barát egyaránt. figyelmesek, kedvesek, segítőkészek és türelmesek. sokat tanították a szoptatást, bátorítottak és fakultatív programként még egy szoptatásról szóló filmet is levetítettek nekünk. :-)
2011. jan. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és még annyit, h szüléskor is nyugalom volt körülöttem, nem sürgetett senki, nem akartak irányítani, nem kérdezgettek feleslegesen, ment minden a maga módján. utána rendszresen bejöttek az osztályra-nemcsak vizitkor_ megkérdezni hogy vagyunk, minden oké-e...szóval nyugodt szívvel ajánlom, bárcsak mindenki ilyen jó helyen szülhetne!!
2011. jan. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, remélem velünk is hasonlóképpen fognak viselkedni.
2011. jan. 20. 17:35
 5/6 A kérdező kommentje:
És a babát elviszik rögtön mosdatni, vagy az a legelső, hogy rámrakják és megvárják a magzatmáz száradását és csak utána fürdetik? Ilyen részletekről tudnátok írni, kérlek.
2011. jan. 20. 17:54
 6/6 anonim ***** válasza:
nálunk úgy volt h miután kibújt a kisfiam, egyből megamhoz ölelhettem és a mellkasomra vettem, de mondjuk nem sokáig...elvágták a kzsinórt és megkérték a férjem,h vigye ki a picúrt fürdetni, megmérni.Neki ez pl nagy élmény volt, h egyből foghatja. Ez kb 5 perc volt, és utána visszaadták nekem. A lepény már ekkor született és ekkor látták el a sebemet is, és így h a karjaimban volt a gyermekem egyáltalán nem figyeltem ezekre, nem fájt, nem volt kellemetlen, mert csak Rá koncentráltam már.
2011. jan. 21. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!