Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Császáros anyukák mennyi idő...

Császáros anyukák mennyi idő után jött a második baba? Az orvos mondta hogy mennyi idő teljen el, és betartottátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 19. 15:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nekem minimum 1évet mondtak!!Be is tartottuk....:) kereken 2év van a kicsik között!:) De nagy volt a para mert így is elkezdett vékonyodni a heg a terhesség alatt így sajnos a 37.héten meg kellett császározni!!A doki azt mondta ha szeretnénk 3.babát akkor minimum 2évet várjunk
2011. jan. 19. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem is minimum egy évet mondtak,de ez nagyban függ a hegtől! Másfél éves a kisfiam,pár hónapja próbálkozunk a kistesón!
2011. jan. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
Szia!Én is császárral szültem.Nekem azt mondta a doki h legalább 3 évet várjak,hogy normálisan be tudjon forrni a vágás mielőtt megint terhes szeretnék lenni.
2011. jan. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

A harmadiktól kérdezném,hogy neked miért mondott 3évet a doki konkrétan? Mert nekem is annyit mondott.

2011. jan. 19. 15:36
 5/17 anonim ***** válasza:

Első császár után 2 évet mondtak,második után is,de most voltam a dokinál és aztmondta h azért mondanak 2 évet hogy a méh bírja ki az esetleges szülést.

Mivel hogy nekem erről a harmadiknál szó sem lehet így azt mondta hogy 1 év is elég.

2011. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
védőnők 2 évet mondták műtéttől számítva a doki azt mondta fél év-1 év is elég szokott lenni.... Annyit nem akarok várni márciusban meglesz az 1 év és nyáron indul a babaprojekt.
2011. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
2 évet mondtak. 2 év és 3 hónap lesz a gyerekek között, ha kibírjuk még együtt ezt a két hetet. Aztán majd meglátjuk, hogy császár lesz-e a második is. A hegemmel nem sokat foglalkoztak eddig.
2011. jan. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Nekem is két évet mondott a doki a két szülés között!

Két év 7hónap lesz a gyerekek között.

Üdv. 31 h km

2011. jan. 19. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt a lányom,mikor szabad utat kaptunk a kistesóra,de kivártuk az egy évet. Most 21 hónapos a lányom,és tegnap kellett volna szülnöm,ha hétvégéig nem indul meg,akkor hétfőn ő is császárral születik majd.
2011. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Nekem is 1 évet mondtott a dokim. Nos, 17 hónap lesz

köztük! De eddig minden rendben, ugyan úgy emelgetem a nagyot (most 15 hónapos múlt), persze most már kicsit kevesebbet. Eddig minden rendben. Sőt a dokim szerint ha befordul akkor megpróbálhatjuk a természetes szülést.

Üdv. 35 hetes kismama

2011. jan. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!