Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Volt mar olyan pillanat...

Volt mar olyan pillanat szules kozben, hogy azt mondtatok hogy kessz, mar nem lehet el viselni a fajdalmat?

Figyelt kérdés
2011. jan. 20. 13:04
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Volt, de aztán csak sikerült:)
2011. jan. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nálam ilyen nem volt,csak olyan,hogy már nagyon kibújhatna a kicsikém,közel 3napig szenvedtem!Amikor a végén azt mondták,hogy nem tudjuk elkerülni a császárt akkor felsóhajtottam,mert tudtam,hogy itt a vége! De tény,hogy nagyon fájtak a fájások!
2011. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
hol faj a legjobban?
2011. jan. 20. 13:07
 4/25 anonim ***** válasza:

Én is nagyon féltem a szüléstől. Azt hittem, hogy ott fogok meghalni. Ahhoz képest pozitívan csalódtam az egészben. Szerencsére gyorsan és könnyen meglett a baba. Nem is fájt, inkább csak kellemetlen volt. Folyamatosan úgy érzi az ember, h wc-re kellene mennie. Ehhez tudom hasonlítani:D

A legszörnyűbb az egészben a varrás volt:S

De mindegyik szülés más, más az emberek fájdalomküszöbe. Valaki többet, szenved, valaki kevesebbet. ez természetes. De szenvedjünk bármennyit, megéri, hiszen egy gyönyörű kisbabáért tesszük, aki rengeteg örömteli percet fog nekünk okozni!:D

2011. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
ezt mar tobb mindenkitol hallotam hogy a varras fajdalamasabb volt mint az egesz szules!!de olyankor nem kapnak vallami zsibasztot elotte?
2011. jan. 20. 13:15
 6/25 anonim ***** válasza:
Ez is változó, mert én például a varrást meg sem éreztem. Kaptam fájdalomcsillapítót, és csak láttam, hogy lent motoszkál a doki, de érezni nem éreztem.
2011. jan. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Ja, nem fájdalomcsillapítót, hanem érzéstelenítőt kaptam:)
2011. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Nálam is volt egy pillanat amikor azt mondtam, hogy nem bírom tovább, de ott volt a férjem és ő segített túl a kritikus ponton. Varrás előtt kapsz helyi érzéstelenítőt, de attól függetlenül szerintem is az a legrosszabb része a szülésnek, mondjuk én a varrást nem éreztem, csak feszített.
2011. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Volt igen,el is sirtam magam.Aztan a szuleszno mondta hogy szedjem ossze magam,sikerult.


Nalunk adnak erzestelenitot de nem varnak semmit vele,rogton varrnak,minden tuszurast ereztem,de kb egy ora elteltevel total lezsibadtam alul,az jo volt.

2011. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
én egész szülés alatt azt hajtogattam a dokinak, hogy engedjen el, haza akarok menni, meghalok. utána még kétszer szültem nála, ő meg azóta is ezen röhög.. :)
2011. jan. 20. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!