Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mit mondtatok szülés után?

Mit mondtatok szülés után?

Figyelt kérdés
Jöhet a másik baba vagy annyira rossz volt,hogy egy jó ideig inkább nem ?
2010. febr. 2. 20:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
79%
Jöhet a következő!! :) (De EDA-val szültem)
2010. febr. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
78%
Én már amikor a doki varrt, akkor mondtam, hogy jöhet a következő. Én érzéstelenítő nélkül szültem.
2010. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
73%
nekem vacummal segítettek a szülésnél,de ahogy rémtették a fiam,akkor eldöntöttem,akár már másnap újra szülnék.És ha minden jól megy,mire 19hónapos lesz a fiam,megérkezik az öcsi :-)
2010. febr. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
85%

Én nem mertem megmondani a férjemnek, akivel min 2 gyereket terveztünk, hogy NEM LESZ MÁSODIK!!!!!:-) De én veszélyeztetett terhes voltam, 7 hónapig csak feküdhettem, utána túlhordtam,25 kilót híztam , majd 9 órai vajúdás után császározni kellett, 6szor szúrták meg a gerincemet(1 perces tolófájások közben) de nem sikerült, majd gyorsan elaltattak és kiszedték belőlem a lányomat! :-(

Most hat hónapos a MÁSODIK LÁNYKÁM:-))))))

UGYANIS MINDEN SZENVEDÉST MEGÉR!!!:-)))

2010. febr. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
83%

Én bármikor szülnék, ha olyan lenne mint amilyen volt :) Ikreket szültem természetes uton.

Szívem szerint már holnap szülnék, de -sajnos- az eszemre hallgatok és azt hiszem nem akarok több gyereket!

2010. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Azt mondtam, minimum 5 évet várok...aztán péntekre vagyok kiírva, 20 hónap után...:-)
2010. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Ide többet engem vissza nem hozol!!(szólt ez apának,szegénynek...)
2010. febr. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
83%

1 órával utána? Ki az a hülye, aki ezt még egyszer bevállalja??


1 héttel utána? Minden fájdalom megéri! És már alig várom a 2. szülésem! :D

2010. febr. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
77%

Amikor az orvos varrt azt mondta na mikor jövök vissza, mert első szülésnek nagyszerű volt. :)

Erre én: Ide? Ha fizetnének akkor se jönnék. Hogy dögölnének meg ott fenn azok a ..... a tisztelt házban!

Megdöbbent, majd kitört mindkettőnkből a röhögés.


Fájdalomcsillapítás és érzéstelenítés nélkül szültem, varrtak. Túl gyors volt a baba :D Volt 3 réteg varratom, tovább tartott megstoppolni, mint szülni.

2010. febr. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
83%
Jöhet a következő :)
2010. febr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!