Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » 40 hetes terhes vagyok vasárna...

40 hetes terhes vagyok vasárnapra várom a picuromat és nagyon fáj a szemérem csontom! Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat! De a picim nem igen akar ki jönni és már egyre fárasztob minden lépés!
2009. febr. 4. 15:05
 1/4 anonim ***** válasza:
sztem egyre lejjebb van s nyom, ezért fáj..málnalevél tea ezerrel, hátha megszülsz addig:)
2009. febr. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez csak azért van, mert a babád készül kifele és a tested erre készül fel :) könnyű szülést!
2009. febr. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
tágulsz...baba feje illeszkedik be...lehet h nem huzod vasárnapig?:-))
2009. febr. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

hi!

ma kezdem a 36. hetet, legalább 10 hete fáj a szeméremcsontom. eleinte nem tudtam, hogy honnan jön a fájdalom, most már biztosan érzem, hogy a szeméremcsontom. emiatt képtelenség egy normálisat aludni már hetek ota. vagy átfordulni másik oldalra. tehát szerintem örülj, hogy neked csak ilyen későn jelentkezik :)

noj

2009. febr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!