Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Vége felé járó kismamák,...

Vége felé járó kismamák, nektek is fáj a szemérem csontotok? Én iszonyat készen vagyok tőle! Összefüggésben lehet ez azzal, hogy a baba nagyon lent mocorog?

Figyelt kérdés

Amúgy hogy vagytok? Fájások? Baba mozog rendesen?


38+5 hetes kismama


2010. jan. 22. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van összefüggés.Nyomhatja a szeméremcsontodat, valószinűleg lent van a baba. Ne aggódj, ez természetes!
2010. jan. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia,39 hetes vagyok.Nemcsak a szeméremcsontom fáj,hanem az egész csipőm,főleg reggel mielőtt lábra állnék.Az ágyban is nehezen forgok.Pedig nem nagy a hasam...Fájásaim nincsenek,a babám is mocorog,de szinte csak kúszik,biztos nincs már helye.
2010. jan. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
És még szülés után,hogy fog fájni...Estél már rá biciklinyeregre?Na olyan finom lesz.
2010. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem is fáj a szeméremcsontom, rendesen nyomja a babám pedig még csak a 32. héten járok. Szerencse, hogy ez már a második terhességem! Az első babám csak a 36. héttől nyomta a szeméremcsontom. Doki szerint normális. Valószínüleg attól van, hogy nagyon lennt mocorog a baba, a buksija helyezkedik. Kitartás!
2010. jan. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Tényleg érdekes volt nálam is ez a szeméremcsonti éles szúró érzés már a 8. hónapban is. De nem szültem előbb, pont a kiírás napján indultak a fájások hajnali 2:30-kor és még 10:32-kor meg is lett. Azt hittem ezzel el is múlt. De nem...még 2 hétig nem tudtam hogy feküdni ugyanettől a szeméremcsonti éles fájdalomtól és persze a 3 centis gátsebtől. DE, hogy akkor mitől fájt??? tutti nem a babóm buksijától...
2010. jan. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hete szültem, de nekem már az 5-6. hónaptól fájt a medencém, illetve ott, ahol neked is. Azt mondták ez attól van, hogy tágul a medence, hogy meg tudd szülni a bébit. Nekem a szülés után elmúlt, de talán, mintha egy kicsit szélesebb lenne a csípőm. Ne aggódj, majd elmúlik!
2010. jan. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ahaa...a 14:44-es vagyok. Ebben a magyarázatban lehet valami, mert én is sokkal nőiesebb lettem, ami a csípőmet illeti! :)

Remélem a következő szülésem még könnyebb lesz ennek köszönhetően! (persze lehet semmi összefüggés a két dolog között!) :D:D

2010. jan. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!