Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akiket farfekvés miatt (vagy...

Akiket farfekvés miatt (vagy más miatt) császároztak, mik a tapasztalatai, nagyon rossz volt?

Figyelt kérdés
Én eddig nem féltem a császártól, de kíváncsiságból megnéztem egy videót,hogy hogyan zajlik, és teljesen elképedtem, lesokkolódtam, pedig nem ez volt a cél, csak hogy felkészüljek. Most már rettegek :( Halálfélelmem van!
2011. jan. 26. 16:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem is faros volt a kicsi ráadásul 4 kiló volt a becsült súlya. Így amikor elkezdődtek a fájásaim tudtam, hogy császárra megyek a kórházba. Sajnos az meglepi volt, hogy pont "hiánycikk" volt a gerincbe szuri, így elaltattak :( Ebben az volt a rossz, hogy nagyon sokára láthattam csak a kisfiam. Viszont amikor odahozták végig velem volt amíg ki nem engedtek. A szobában ahol voltam, pedig két természetesen szülő csajjal voltam együtt, nekem lett leghamarabb tejcim, szerda este szültem, vasárnap már kiengedtek. A harmadik napon törökülésben ültem az ágyon. Nekem ezekkel szerencsém volt gyorsan és problémamentesen gyógyultam. Azért a következő babánál "gyúrok" a hüvelyi szülésre ;) Próbálj meg arra koncentrálni, hogy minden oké lesz és lesz egy gyönyörű gyereked. Ne rontsd el a babavárást rossz gondolatokkal, a baj bármikor bárhol bekövetkezhet, nem kell arra koncentrálni. Könnyű és problémamentes szülést kívánok! Egy kilenc hetes fiú anyukája

2011. jan. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia! Tegnapi 20.10-es vagyok. 3 nap a kórházi tartózkodás császárral és hüvelyi szüléssel is. Csak akkor tartanak bent tovább, ha probléma adódik. Én péntek reggel szültem, és hétfő délelőtt mentünk haza. Ha van még kérdésed, tedd fel nyugodtan!

Üdv!

2011. jan. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!