Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Kinek milyen tapasztalatai...

Kinek milyen tapasztalatai vannak a pszichodrámáról és a Hellinger-családállításról? Jó és rossz TAPASZTALAT egyaránt érdekelne.

Figyelt kérdés
2009. okt. 3. 21:08
 1/8 anonim válasza:
49%
Mit értesz tapasztalaton pszichodrámával kapcsolatban? Képzési/tanulási tapasztalat (hol, mikor, ki)?
2009. okt. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Aki járt drámacsoportba, bejött-e neki, tetszett-e, illetve képzésre kihez érdemes menni. És egyáltalán bármi ami tapasztalat:) Érdekel a dráma a családállítás is, jó lenne olyanok véleményét olvasni, akik csinálták.
2009. okt. 8. 11:16
 3/8 anonim válasza:
Úgy értem azok tapasztalataira vagy kíváncsi, akik szakemberként csinálnak pszichodráma csoportokat, ill. pszichológusok, és családállítással fogalakoznak, vagy akik részt vettek a csoportokon, nem mint csop. vezetők, hanem mint akiknek terápiára van szükségük?
2009. okt. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én jártam és tanultam is pszichodrámát, és nagyon jó tapasztalataim vannak. Készséges csoporttal rengeteget lehet fejlődni, és sokat számít a vezető egyénisége is. De nyitottság és gyarapodni vágyás nem árt hozzá. :)

[link]

Itt nézz körül, ha bővebben érdekel.

2009. okt. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a honlapot, de a személyes tapasztalatok érdekelnének. Igen, drámavezető vagy aki járt csoportba, esetleg asszisztensi vagy vezetőképzésen is tanult. Szóval MINDEN:) És személyes tapasztalatok, mert a netes oldalakat én is ismerem.
2009. okt. 28. 13:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Á, értem, előző vagyok a linkkel... Martos Tamást ajánlom szíves figyelmedbe sok szeretettel. :)
2009. nov. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

Hellinger családállításon voltam. Új szemléletet adott és rengeteg tapasztalatot. Én még nem állítottam, gondoltam, először megnézem. Mostanra megérett bennem, hogy szeretnék állítani is. Jövő hétvégén megyek.

Volni Verát ajánlanám tiszta szívből. Rá tudsz keresni.

2009. nov. 18. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%

Körülbelül fél éve nem voltam drámán, de holnap megyek egy új helyre.

Tapasztalat: sokszor volt fájdalmas felismerni magamban azt, amit valójában elmondtam, de mindent egybevéve, fantasztikus akkor is, ha a te történeted játsszák el és akkor is ha másnak játszol.

Mindig próbálok teljesen ott lenni agyilag és lelkileg, megtisztelve azt a személyt, akinek játszom.

2010. okt. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!