Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is rossz tapasztalatai...

Másnak is rossz tapasztalatai vannak a Baross utcai 4D-s ultrahangról, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Többször voltunk, de egyik alkalommal sem láttunk semmit a felvételeken.

Szinte az egész vizsgálat alatt 2 dimenzióban mutatták a picit, összesen talán 1 perc lehetett a 3dimenziós.

Minden alkalommal más neműnek mondták és nem győzték hangsúlyozni, hogy a pici hibája, mert mindig nagyon rosszul fekszik.


2008. dec. 6. 15:47
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Mi egyszer voltunk ott, amikor 14.hetes volt a baba. Nem volt szimpatikus a doktornő, mogorva volt, egyáltalán nem kedves. Kb 10 percig vizsgált, aztán már mehettünk is dolgunkra.

Ezután már nem ide mentünk, hanem a 4D-Genesis-be (www.4Dgenesis.hu). Ott kétszer voltam, mindkétszer másik dokinéni volt, de mindkettő nagyon aranyos, nagyon kedves, és mindkettő vizsgált vagy egy órán keresztül.

2008. dec. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk se lett valami jó a felvétel, a nő azt mondta, hogy rosszul van a gép beállítva. Csak azt tudnám, hogy akkor miért nem csinálják meg, mielőtt bárkit is megvizsgálnak?
2008. dec. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Én is a 4Dgenesis-t tudom ajánlani, engem is 1 órán keresztül vizsgált, mindent megnézett, szuper élmény volt! Menjetek el oda legközelebb, tényleg megéri!

Sajnos a kérdésedre nem tudok válaszolni, én máshol csalódtam, majd azután mentünk a 4Dgenesis-be, ami igazán remek volt!

2008. dec. 6. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
89%

Én is voltam ott egyszer 20 hetesen és iszonyúan rossz minőségű, gagyi filmet kaptunk, ahol úgy átvilágították a babánkat, hogy csak egy csontváz látszott...Előtte 12 hetesen voltunk máshol és ott nagyon szuper dvd-t kaptunk. Szóval volt összehasonlítási alapunk. Ráadásul mi 12 ezret fizettünk mert genetikait kértünk (gondoltuk egy helyen elintézzük), megkérdeztem a Baross utcában, hogy hivatalos papírt tud-e adni, mire azt mondták igen. Később kiderült, hogy sehol nem fogadják el, mert nem hivatalos....Így mehettem még egyszer a kórházba...

31.hetes

2008. dec. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jók a tapasztalataim, hihetetlen a bejelentkező telefonon kapott információ, együtt van egy gyógyszertárral,kellemes a rendelő környezete, szuper a személyzet és kaptunk olyan DVD-t ami zenei aláfestő

került felvételre.

Nem lehet hogy a rossz tapasztalataitok a Baross utcai Klinikán történt?

2009. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Én az előző babámmal a Kárpát utcai ultrahang rendelőben voltam, itt csiga lassuságban volt részünk. Háromszor voltam 4d ultrahangon itt a Baross u. 44.sz fitotékában lévő rendelőbe genetikai ultrahangon. A vizsgálat és a dvd 20-percig tartott és a tapasztalatom nagyon jó volt a férjemmel együtt. Láttuk 16-hetesen a nemét és nagy plazma TV-n nézhettük végig a vizsgálatot. Nagyon zsebbarát az áraik. Legközelebbi babámmal is hozzájuk megyünk.
2009. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kismamák!

Rátaláltam a rendelőmről szóló hozzászólásokra "Dr. Szöszi" "Baross 4D ultrahang" "Baross utca 44. ultrahang" néven és teljes lejárató hadjáratot indított ellenünk a GENESIS ultrahang. Két rövid gondolat, nézzétek meg a hozzászólások dátumát. Egyébként mint orvos, fontos hogy tudjátok, hogy 20-percnél tovább nem szabad ultrahangozni a babát, mert felmelegedhet a magzatvíz és árthat!!!

Két rendelőnk van és ezen kívül a Kleopátra-ház (Kárpát u.), mely Magyarország első rendelője. Ebből adódóan rengeteg tapasztalattal és gyakorlattal rendelkezünk. Minden kismamát várunk szeretettel és győződjön meg róla milyen színvonalon dolgozunk és mennyiért. Köszönöm előre is a bizalmat.

"Dr. Szöszi" 4D uh. tulajdonosa.

2010. jan. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
azért vicces ez a mentegetőzés és ez az önreklám, inkább a kérdésre kellene válaszolni, vajon a picinek a 3/4dimenziós ultrahang is jobban melegíti a magzatvizet, azért megy végig két dimenzióban és hiába mentegetik a dolgot (ezek szerint szükség van rá) akkor is pocsék egy hely, testvéremet más városban 3-szor kísértem és hát csak ámultam, hogy ilyen is a 4d-s ultrahang. szóval csak egy pénzrablás és még biztatják a népet, hogy hát ki lehet próbálni, persze jó pénzért mindent! Remélem sokan keresnek rá itt is hogy miket írnak, mert én senkinek sem ajánlom ezt a helyet az biztos.
2010. jan. 6. 14:08
 9/18 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Én ma voltam a Baross 4d ultrahang rendelőbe. 13-hetes kismama vagyok és nagyon megvoltam elégedve és ami a legfontosabb, hogy rendelkeznek FMF diplomával. Ennek birtokában vizsgálhatnak 12-14 hetes kismamákat. Felhívtam a Genesis 4d uh. és ők nem rendelkeznek ezzel, mert csak alapfokú vizsgájuk van, amivel csak baba mozizni lehet.

2010. jan. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
akkor biztos szerencséd volt
2010. jan. 6. 15:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!