Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Mi a megoldás ilyenkor?

Mi a megoldás ilyenkor?

Figyelt kérdés

Ha látogatási tilalom lesz szülésnél, apa bent lehet szülés alatt? Nagyon pánikolnék ha nem lenne bent. Első baba. 37 hetes.

és ha nincs fogadott dokim Attol még lehet apás szülés?

köszönöm.


2011. jan. 27. 08:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezt mindenképpen a kórházban kérdezd meg. Nálunk bent lehet, de csak ha legalább 2 hete oltatta magát. És erről a háziorvostól kell is egy igazolást vinni, hogy már kialakult a védettség.

De van olyan kórház is, ahol még így sem mehet be apuka. :(

2011. jan. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
oltani nem oltottuk magunkat. Max teljes harci felszerelésben maszk kesztyű meg ilyenek.
2011. jan. 27. 08:29
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem engedik be, akkor akár szkafandert is magára vehet, akkor sem fogják. Tavaly még a mi kórházunkban sem lehetett. De még csak a váróban sem tartózkodhatott apuka... Leadta a feleséget a szülőszobán, és el kellett hagynia a kórház területét. Ami már csak azért is baromság, mert az egészségügyi személyzet tagjai közül hányan nincsenek beoltva?
2011. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Látogatási tilalom alatt szültem már, éa apás szülés volt.
2011. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

jajj én is nagyon félek ettől,Ha nincs fogadott doki akkor is lehet apás szülés,nekem is az lesz!

könnyü szülést!

38hetes km

2011. jan. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én is látogatási tilalomba szültem a 4.gyerekemet 2009 decemberébe.Akkor volt a H1N1.Ráadásul abban a kórházban feküdtek a kismamák élet-halál között az intenzíven.

(Nem a szülészeten).Az apukát beengedték a szülésre,de utánna márcsak akkor találkoztunk mikor hazamentünk.Utánna már senki nem mehetett be,még a babát megnézni se.Így csak itthon csodálhatták meg!

Kicsit rossz volt,mert mi se így terveztük,de kedden született délbe s én már csütörtökön itthon voltam.


Minden jót és könnyú szülést!


4 gyerkőc anyukája

2011. jan. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nálunk (Szolnok) nem lehet bent az apa szüléskor SEM, ha látogatási tilalom van:S
2011. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Tavaly látogatási tilalom idején szültem Veszprémben. Egy bonyolult helyzet volt az egész...

A férjem nem lehetett bent, hiába volt beoltva. Viszont szülés után megoldották a nővérek, hogy apa megnézhesse a picit.

2011. jan. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem is most jutott ez eszembe...de ez azért hülyeség a kórházak részéről, mert Te magad is simán lehetsz influenzás mikor bemész szülni (ez általános alany), én nem oltatom magam se senkit, én azért bemehetek a kórház területére szülni??? :))))) de tényleg, ez nagyon túlzás ami folyik.
2011. jan. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
igen, főleg h parázok így is. Párom nélkül szerintem idegbeteg lennék.
2011. jan. 27. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!