Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Minden kórházban lehet kérni...

Minden kórházban lehet kérni a hüvelyi szüléssel együtt hüvelyplasztikát? Ez miből áll?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Én ilyenről még nem hallottam, hogy bárhol is lehetne "kérni" hüvelyplasztikát a szüléssel együtt.

Gondolom nem a gátvarrásra gondolsz. Vagy mégis? Mert az automatikus, ha szükség van rá...

2011. jan. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Már én is szültem de ilyenről még nem hallottam!
2011. jan. 27. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A mi kórházunkban biztos,hogy nincs rá lehetőség,de én sem hallottam róla,hogy valahol lenne!
2011. jan. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én tudok egy ismerősről, akinek egyszerre csinálták az abortusz műtéttel.
2011. jan. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nálunk eza dokin múlt, hogy belefért e a gátvarrási idejébe, hoyg ne 3 öltéssel csak összehúzza, hanem akár két órát is "elhímezgessen" odalent.

Nekem mindkét szülésemnél matyóhímzás lett a vége, hiába szültem 4,5 kilós gyerekeket, ugyanolyan szűk, mint volt és a gátsebből sem látszik semmi.

A szülésznő a második szülésemnél meg is jegyezte, hogy milyen szép munka az első gátvarrásom :-D

Igaz szülés után rigyeltem azokat, akinek csak 1-2 öltése volt, nekem meg egy csomó.

2011. jan. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy szükség lesz rá? A kórházban rendesen összevarrnak, ez általában elég ahhoz, hogy ugyanolyan maradj ott lent. Nekem minimális vágás volt, nem volt kérdés ebből.
2011. jan. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!