Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Rosszul esne ha a ferjed nem...

Rosszul esne ha a ferjed nem kiser be a korhazba?

Figyelt kérdés

Egy eve ezen a napon pakoltam osze es masnap vonultam be a korhazba inditasra.Akkor derult ki hogy a parom nem kiser be,igy anyuval mentem.

Akkor nem tunt olyan remesnek de igy viszagondolva...

foleg mikor a nover mondta hogy adjam ki a privat cucom es bucsuzak el a ferjemtol..de o nem volt ott csak anyum.


2011. jan. 28. 08:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Az attól is függ h miért nem tudott veled menni, de én nem vagyok amugy érzékeny az ilyesmire, anno mikor negem bevitt karantén volt az egész korházba igy nem tudott melletem lenni, tényleg alg tutunk elbucsuzni és pár szót váltani mert szó szerint kirakták.
2011. jan. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

El tudott volna kiserni csak nem akart.

valaszt nem adott ra miert,csak sejtem mi volt az ok.

2011. jan. 28. 08:24
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát nem tudom... A férjem más, mint a párod, meg sem fordulna a fejében olyan, hogy nem jön be velem, ez alap. Alig várja már, hogy mehessünk, minden nap kérdezi, na, mikor megyünk:)

Nekem biztos, hogy rosszulesne.

2011. jan. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%

Ha már egy éve volt, akkor miért töröd rajta most a fejed?

Azóta nem beszéltétek meg?

2011. jan. 28. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul esne??

Hú, hát ez nálunk elképzelhetetlen.

Eddig két apás szülésünk volt, mindig is arra készültünk, és nagyon jó volt így együtt.

Még egy szülésünk lesz remélem, egyetlen ok, hogy ne legyen ott, ha nem ér oda, bár eddig szerencsénk volt az időzítéssel (éjjel és hajnal), együtt mentünk mindig.


Nagyon sajnálom. Csak azt nem értem, hogy már egy éve volt, és nem beszéltétek meg azóta sem?

2011. jan. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nem torom rajta a fejem csak most ujra elojottek a dolgok.

lehet en vagyok csak most ilyen erzelgos,jon az elso szulinapja es nosztalgiazok,most ez a negativ dolog juott eszembe.

2011. jan. 28. 08:39
 7/21 A kérdező kommentje:

Apas szulesrol szo sem volt,illetve az elejen igen de elvetettuk a dolgot.


nem beszeltuk meg...lehet ra kellene kerdeznem.

2011. jan. 28. 08:41
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem nagyon rosszul esne. Értünk meg nem jött a férjem a kórházba, anyukáméknak kellett szólnom hogy ugyan jöjjenek már értünk. Szerinted?
2011. jan. 28. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
7%
De ha megbeszéltétek előre, hogy nem lesz apás szülés, akkor miért bánt, hogy nem ment be veled, nem értem ezt most már...
2011. jan. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Az apas szules, amikor az apa bemegy a szuloszobaba. Es teljesen mas, ha nem megy be, de megvar addig kint, illetve a vajudasnal ott van es tartja benned a lelket. Valoszinu a ferjem sem megy be a szulesre, mert nem birja az ilyesmit, de a korhazba bejon es velem lesz vegig, eszebe nem jutna itthon varni...
2011. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!