Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Egerben szült vagy használta...

Egerben szült vagy használta vajúdás közben a szülőfotelt?

Figyelt kérdés
Én már lassan 3 éve szültem és most fog világra jönni a második gyermekem akkor még nem volt szülőfotel csak a szék meg a labda a vajúdáshoz. Nagyon felkeltette az érdeklődésem ezért szeretném ha írna akinek van vele tapasztalata. Kényelmese, jobb e ha a kismama abban vajúdik esetleg szült is? A válaszokat előre is köszönöm!
2011. szept. 28. 16:27
 1/1 alaszka ***** válasza:
Én ki akartam volna próbálni, de akkor tudtam meg, hogy azt előre kell a dokidnak jelezni, mert nem áll mindig készenlétben, csak előzetes megbeszélés alapján..Júniusban szültem. Egyébként sokat változott a kórház, előnyére, majd meglátod, én 4 évvel ezelőtt szültem az elsőt, és most a másodikat.
2011. szept. 28. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!