Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Látogatási tilalomkor, az...

Látogatási tilalomkor, az Apuka sem jöhet be fogni a kezem? Valaki tud nekem konkrét választ adni? A doktorbácsival csak hétfőn tudok beszélni, most vasárnap van, ha addig valaki kiokosítana megköszönném. Reni

Figyelt kérdés

Én is elkaptam valószínűleg az influenzát, bár csak most kezdem érezni, (hétfőn tudok csak orvoshoz menni) addig is homeopátiás szerekkel kezelem magam. Az apukájával pár napon belül úgyis találkozik majd a baba, csak emiatt nem értem, hogy miért nem lehet ott, ha egyátalán nem lehet ott... Egyébként 5 napom van vissza a kiírt dátumig (2009.02.13.) és nagyon aggódom, hogy egyedül kell e végégcsinálnom, ráadásul betegen is... Főleg hogy a kispapát nagyon nehezen sikerült rávenni hogy jöjjön be nekem segíteni mert szegényem nem bírja az ilyesmiket...

Köszönöm a válaszaitokat előre is...


2009. febr. 8. 15:39
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Én azt láttam ma a tévében, hogy a szülészeteken, gyermek osztályokon ill. az intenzíven teljes zárlat van. Viszont nálunk bemehet az apuka a szülésre, ha nem beteg. Gondolom ez kórház függő is lehet. Szerintem hívd fel azt a kórházat ahol szülni fogtok, és kérdezd meg. Biztos tudnak információt adni. Apukának kitartást, biztos nagy élményben lesz része. Neked pedig könnyű szülést és jó babázást kívánok!
2009. febr. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Melyikbe engedik be? Én is nagyon izgulok. Apás szülést szeretnénk.

2009. febr. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Ja, de ott is tilalom van?Attól függetlenül beengedik.De jó volt nekik. :)
2009. febr. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Az apuka nem látogató biztos hogy beengedik a szülésre!
2009. febr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Szia!Én a Péterfy-be fogok szülni 19.-ére vagyok kiírva pénteken azt mondták hogy a férjem nem jöhet be a szülésre,ma pedig hogy be jöhet :-) mert állítólag egy Apuka kiverte a balhét :-) hogy már otthon is megfertőzheti a feleségét,útközben,és a babát amikor hazaviszik,és van annyi esze hogy ha beteg nem jön be a kórházba...akkor miért akarják megfosztani ettől az élménytől... szóval hatott az ÁNTSZ-re és engedélyezi az apás szülést,de látogatás továbbra sincs.!! remélem nem változtatnak rajta addig amíg szülők :-)

Szerintem hívd fel a kórházat,vagy kérdezd meg holnap a dokidat.


38+2 hetes

2009. febr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Szia!

Csak azt nem értem, hogy a kórházban van az ÁNTSZ és ott nekik mondta ezt meg, vagy felhívta őket, vagy a dokiknak mondta?

2009. febr. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Részleteket nem tudok,de gondolom elment az ÁNTSZ-hez amikor meghallotta a "hírt",vagy a kórház intézte el,nem tudom...A lényeg a lényeg hogy lehet apás szülés!!!!és ez a legfontosabb :-) és gondolom ha egy kórháznak engedélyezték,akkor a többinek is kell...


38+2 hetes kismami

2009. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
köszönöm, remélem a többiben is engedélyezni fogják. :)
2009. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én 19-re vagyok kiírva és a doki azt mondta hogy ha tilalom lesz (nálunk még nincs), akkor nem jöhet be :(, pedig ez a doki egy ismerősünk. Én nem tudom hogy fogom kibírni...
2009. febr. 8. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, sajnos a Bajcsyban már látogatási tilalom van, a tisztiszolgálat honlapján megtalálható az összes kórház, ahol bevezették... Annak az apucinak meg csak gratulálni tudok, aki így megmondta a magáét, teljesen igaza van, hiszen ők visznek be- és onnan haza is minket, és ha én is bengusz vagyok, nehogymár pont ő ne láthassa a nagyfiát, akire már olyan rég vár...

R

2009. febr. 9. 09:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!