Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » A végénél járó Kismamik, itt...

A végénél járó Kismamik, itt a front, mikor szülünk?

Figyelt kérdés

Én már örülnék ha üdvözölhetném a kislányomat!:)

38 heteske


2011. febr. 5. 12:33
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Remélem az én kislányom kibirja még egy darabig, 37 hetes vagyok.És jobban érzem magam mint bármikor.Szeretném már én is látni,de még kicsit várjon.
2011. febr. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem, hogy majd ez a front előbbre hozza a várva várt találkozást. De nagyon úgy tűnik, hogy remekül érzi magát odabent. :)

Holnap leszek 38 hetes.

2011. febr. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
Én hétfőre vagyok kiírva, de még semmi jele a szülésnek:( Én is a melegfrontban bíztam, de úgy látszik ez sem segít. Sajnos ha holnap/holnapután nem indul be a szülés magától, kedden be kell feküdnöm:( Nagyon nem szeretnék!
2011. febr. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 A kérdező kommentje:

hát igen,ami azt illeti én is jobban érzem magam,mint tegnap.

mi 38+2hetesek vagyunk

2011. febr. 5. 14:33
 5/52 anonim ***** válasza:
Remélem most már bármelyik pillanatban mert betöltöttem már a 40-et és még mindig semmi jele.Nagyon jól érzi magát odabenn a kiscsaj.Már nagyon szeretném a karomba fogni.
2011. febr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 Bogyo110 ***** válasza:
én is biztam a melegfrontban ma töltöttük a 39 hetet ráadásul én elkaptam egy kis megfázást köhögéssel is !
2011. febr. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:

Ugyan 1500 km-rel arebb elek,de itt is melegfront van...persze teljesen eredmenytelenul,az en lanyom sem adta meg fel az "alberletet".

38+2 h km

2011. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
14:10-es válaszoló vagyok. Hát egy biztos, itt a front. Leszakad a derekam. :) Más bajom nincs, de ez is elég. A derekam, meg a bal oldalon a csípőm majd' szétszakad. Ti hogy vagytok?
2011. febr. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:

14:33-as vagyok.

Holnapra vagyok kiírva, de még sehol semmi! Picit fáj a derekam meg a szeméremcsontom, na de ez semmi:(

Úgyhogy úgy látszik nem úszom meg a befektetést és szülésindítást:(

2011. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 A kérdező kommentje:

A derekam az nekemis fáj és néha még a hasam alja is,de ennél több tünet nincs:S

Tegnap este nagyon mocorgott a kiscsaj,de ma alig.

Sokat keményedik a hasam még magnézium szedése mellett is.

2011. febr. 6. 16:33
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!